Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani Empty
PostTēma: Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani   Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani EmptyCeturtdiena 27 Oktobris 2011, 20:35

Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani 6lci9w5e34baftrndhmh
Bildē redzams Kaspars Štromanis.


Es Jānis Stariņš šodien dodoties pa UHL galveno mītni uzskrēju virsū Kuldīgas Indiāņu galvenajam trenerim Kasparam Štromanim.
Viņš bija priecīgs sniegt dažas atbildes uz mūsu jautājumiem. Tad nu lūk šeit būs intervija ar Kasparu Štromani, cerams būs interesanti.



Jānis Stariņš: Labdien. Šodien mums šeit ir Kaspars Štromanis, Indiāņu galvenais treneris.
Kaspars Štromanis: Labasdienas

J.S: Tātad, kapēc komandu sauc tieši Indiāņi un kapēc tieši Kuldīga?
K.Š.:Runājot ar Kuldīgas galvām, runājot par jaunizveidoto līgu UHL. Viņi man jautaja kur būs kluba mājvieta, bet tad vel īsti nezināju. Tad nu man viņi izteica piedavajumu mitināties Kuldīgā. Kāpēc tieši Indiāņi, runājot ar kluba vadību izskanēja šāds variants, tad es apdomājos. Un teicu jā.

J.S.: Kā risinājās sarunas ar sponsoriem?
K.Š.: Nebija nemaz tik viegli, jaun izveidots klubs un piesaistīt sponsorus bija grūti. Ar Kuldīgas palīdzību ieguvām sponsoru ''Lattelecom''. Un pēc pāris nedēļām mums pizvanija pārstāvis no ''Air-Baltic''. Tad nu veicām pārunas, tad nu tagad viņi ir musu sponsori.

J.S.: Zinu, ka ir pārragri runāt par sastāvu, jo drafts vel samērā tālu, bet vai ir kādi spēlētāji jau noskatīti?
K.Š.: Ir! Daži ir jau sevi pierādijuši iepriekšējos gados BSHL, tākā metam acis vairāk uz šiem spēlētājiem.

J.S.: Daudzi par jums nav dzirdējuši un gribētu uzzināt, kādu spēles stilu piekopjat?
K.Š.: Ar komandas vadību runājot, nolēmām vairāk komandu tendēt uz uzbrukuma spēli...

J.S.: Vai jau ir izvēlēti assisteni?
K.Š.: Ar vienu cilvēku veicām pārunas, bet vai kas izdosies to vel nezinam. Jo viņam ir savas prasības kuras mes nevaram izspildīt.

J.S.: Vai atklāsiet kurš tas ir?
K.Š.: Diemžēl nē. Bet tas visticamāk būs vietējais, jebkurā gadijumā

J.S.: Tagad uzdošu jautājumus un jaizvēlas viens un japamato. Uzbrukums vai aizsardzība.
K.Š.: Uzbrukums, jo uzbrukumā parasti tiek gūt vārti 7

J.S.: Ūdens vai Sula?
K.Š.: Sula, tāpēc ka sula garšīgāka

J.S.: Vārtsargs vai Uzbrucējs?
K.Š.: Vārtsargs, jo es esmu vartsargs

J.S.: Labi, paldies par interviju. Cerams lasītājiem būs interesanti un novēlu veiksmi pirmajā UHL sezonā, kurā bez Kuldīgas Indiāņiem arī startēs HK Liepāja, Talsu Vilki un Rīgas Leduslāči.
K.Š.: Nav par ko, bet kads jums vārds būtu ?

J.S.: Es esmu Jānis Stariņš.

K.Š.: No kādas kompanijas ??

J.S.: Es pārstāvu UHL.

K.Š.: Paldies par interviju.
Atpakaļ uz augšu Go down
STOUNED
Lietotājs
STOUNED


Gadi : 28
Postu skaits : 131
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.10.11
Dzīvesvieta : KANDAVAS LABAIS KRASTS

Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani Empty
PostTēma: Re: Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani   Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani EmptyCeturtdiena 27 Oktobris 2011, 22:30

Jorens Stepanovs intervija bija labāka 1
šeit pat uz beigām intervējamais sāka intervēt, intervētāju 15 7
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Intervija: Intervija ar Gintu Zīli
» Intervija: Intervija ar Reini Lillo
» Intervija: Intervija ar Kristeru Abrenieti
» Intervija: Intervija ar Tomasu Zuļķi
» Intervija ar Ovechkinu, Fjodorovu un Syominu

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: