Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Intervija: Intervija ar Gintu Zīli

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty
PostTēma: Intervija: Intervija ar Gintu Zīli   Intervija: Intervija ar Gintu Zīli EmptyPiektdiena 28 Oktobris 2011, 20:00

Es Jānis Stariņš šodien devos pie Ginta Zīles, kurš bija ļoti labā garastāvoklī, lai uzdotu viņam pāris jautājumus.



Jānis Stariņš: Labdien, Gint. Vēlos uzdot jums pāris jautājumus.
Gints Zīle : Laba diena, bliez vien vaļā! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Kā jūtaties pirms JSAN?
G.Z.: Labi, pat ļoti labi! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687 Gaidu ar nepacietību tās nometnes spēles, jo varēšu citiem pierādīt, kāpēc es esmu viens no labākajiem līga! Varbūt pat es esmu pats labākais bet nu par to es nestrīdēšos! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Tu spēlē ar nummuru 26, kapēc tieši šis nummurs?
G.Z.: Divi iemesli, tas ir mans veiksmes cipars un tas ir mana elka Matina St. Louis numurus! Cenšos līdzīnāties viņam, ļoti patīk viņa spēle laukumā...

J.S.: Jūs uzskatāt sevi par vienu no labākajiem līgā, tapēc gribu jautāt, vai kāda komanda ir izrādijusi interesi par Jums?

G.Z.: Ir, bet neteikšu kurš klubs, lai tas paliek noslēpumā šoreiz! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Pastāstiet nedaudz par savu karjeru.
G.Z.: Savu karjeru uzsāku BSHL komandā Valmieras Hawks, nu tur nospēlēju divas sezonas un abās sezonās kļuvu par BSHL čempionu, pirmajā sezonā vel dabūju Žoltoka balvu! Tad trešajā sezona mani aizmanija uz Huskies, bet tur man negāja, tāpēc atkal notika maiņa un nu es spēlēju lietuvā - Kauņas Monstras klubā! Tur man gāja nu tā viduvēji tāpēc aizgāju no BSHL un aizgāju tādā kā atvaļinājumā! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687 Tagad nolēmu pārbaudīt savus spēkus UHL!

J.S.: Vai šeit tev ir kādi draugi vai komandas biedri no iepriekšējajām komandām?
G.Z.: Ir ir, piemēram Krišs Haferbergs ar kuru es spēlēju gan Huskies un Monstrās, pietam vienā maiņā! Bet ir jau tur vēl daudz redzētu sēju! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Kuri būtu tie cilvēki ar kuriem gribētu spēlēt kopā visvairāk?
G.Z.: Tie paši Krišs,Jānis, vēl Jorens ar kuru īsu brīdi spēlējam kopā Stokholmā! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687 Un protams ar labiem piespēlētājiem, jo man patīk mesti onetaimerus iekšā Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Ko parasti dari pirms spēlēm, treniņiem?
G.Z.: Klausos mūziku! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687 Nolienu malā kur neviena nav, lai varu nokoncētries spēlei! Nepatīk man liels skaļums, kas parasti ir ģērbtuvēs....

J.S.: Tagad uzdošu vieglākus jautājumus un jaizvēlas viens un japamato kapēc izvēlējies šo. Piespēle vai Gols?
G.Z.: Gols, jo manuprāt nozīmīgāks, nekā tur kāda sūda piespēle Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Bet bez piespēles grūti gūt vārtus, vai ne tā?
G.Z.: Tas atkarīgs kādas tev ie dotības! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687 Ja tur esi lielisks snaipers, kam tev tās piespēles, nu bet jā bez tiem pasiem golis ir grūtāk iemest

J.S.: CCM vai Reebok?

G.Z.: Reebok, jo galvenokārt spēlēju ar Reebok nūjām un slidām!

J.S.: Latvijas līga vai ārzemju līga?
G.Z.: Latvijas līga, jo tuvāk mājām, ģimenei un labāk spēlēt pie pašu mūsmāju faniem, ne tur pie melnajiem kaut kur! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687

J.S.: Hattricks Tev vai komandai uzvara?
G.Z.: Komandas uzvara, jo neintereše cik golus esmu iemetis, galvenais ka esmu palīdzējis komandai nonākt pie uzvaras!

J.S.: Labi, paldies par interviju. Novēlu veiksmi sezonā.
G.Z.: Paldies jums arī! Intervija: Intervija ar Gintu Zīli 364988687
Atpakaļ uz augšu Go down
Edzhuks
Lietotājs
Edzhuks


Gadi : 25
Postu skaits : 1978
Punkti : 0
Reģistrējās : 27.11.10

Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty
PostTēma: Re: Intervija: Intervija ar Gintu Zīli   Intervija: Intervija ar Gintu Zīli EmptyPiektdiena 28 Oktobris 2011, 20:03

laba intervija!Manuprāt vislabākā!
Njā...Valmieras Hawks vislabākie!!! 1 banana5 (bija)
Atpakaļ uz augšu Go down
Olološ.
Lietotājs
Olološ.


Postu skaits : 82
Punkti : 55
Reģistrējās : 23.07.11

Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty
PostTēma: Re: Intervija: Intervija ar Gintu Zīli   Intervija: Intervija ar Gintu Zīli EmptyPiektdiena 28 Oktobris 2011, 20:11

HAWKS 4EVA! ;DD
Bija un būs! ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
FeedBack
Lietotājs
avatar


Gadi : 24
Postu skaits : 1793
Punkti : 0
Reģistrējās : 23.10.11

Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty
PostTēma: Re: Intervija: Intervija ar Gintu Zīli   Intervija: Intervija ar Gintu Zīli EmptySvētdena 30 Oktobris 2011, 08:55

Nice, laba intervija. Interesantas atbildes no Ginta puses.. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty
PostTēma: Re: Intervija: Intervija ar Gintu Zīli   Intervija: Intervija ar Gintu Zīli EmptySvētdena 30 Oktobris 2011, 14:55

Jā, šitā tiešām izdevusies intervija! 1

Jā, es arī atceros tos laikus kad vēl spēlēju Hawkos 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty
PostTēma: Re: Intervija: Intervija ar Gintu Zīli   Intervija: Intervija ar Gintu Zīli Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Intervija: Intervija ar Gintu Zīli
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Intervija: Intervija ar Kasparu Štromani
» Intervija: Intervija ar Reini Lillo
» Intervija: Intervija ar Kristeru Abrenieti
» Intervija: Intervija ar Tomasu Zuļķi
» Pirmssezonas intervija ar Žozē Mourinju

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: