Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Altz dabūja banu!

Go down 
+7
OwlNation
lacky
T-Mac
Janis9
Krish
FeedBack
The Chosen One
11 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
The Chosen One
Administrātors
The Chosen One


Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:42

Ceru ar virsrakstu jūsu uzmanību esmu pievērsis. Visi ganjau sapriecājās Altz dabūja banu! 120511517
Lai vai kā, laiks iet uz priekšu, bet mēs stāvam uz vietas, vai pat dodamies atpakaļ. Forums netiek attīstīts, lietotāju skaits ir ļoti mazs.

  • Tviterī 'SportNight' seko 3 cilvēki;
  • Dienā sportnight forumam pievienojas 0.95 cilvēki(patiesībā šis skaits ir daudz skarbāks, ja ņem vērā, ka 2011. gada Jūlijā sportnight forumam pievienojās 114 lietotāji(~20% no kopējā skaita), bet Aprīlī 13 <---- Turklāt vēl padomājam cik no šiem pēdējā laikā reģistrētajiem lietotājiem piedalās diskusijās utt - 0?!);
  • Aktivitāte ir graujoša. No 24 līdz 30 Aprīlim ir iepostojuši tikai 9 dažādi lietotāji. Es starp šiem lietotājiem atrodos 6. vietā ar 2 postiem.
  • Postu skaits un uzsākto topiku skaits iepriekšējos divos mēnešos bija vēl mazāks kā Aprīli, bet par to nav vērts priecāties. Salīdzinot ar 2011. gada Augustu, postu skaits 3x mazāks, topiku skaits ir 4,5x mazāks.
  • Forumā netiek rīkoti konkursi. Nesen izveidojās "Pokerstars: Sportnight club" topiks konkursu sadaļā. Pirmstam pēdējais topiks šajā sadaļā bija tikai 10. Februārī
Altz dabūja banu! 2119028136
Kaut ko vajadzētu darīt?! Esam mēģinājuši popularizēt spamojot(cik man zināms), bet tas protams nelīdz.
Pašam patīk šis forums un gribētos daudz vairāk aktīvos lietotājus, lai varētu diskutēt par un ap visādiem sporta veidiem utt. Savādāk nākas bazarēt ar vieniem un tiem pašiem keksiem. Altz dabūja banu! 4053738750 Viedokļi, idejas?


Jaunumi:
1. Homepage pievienoju IIHF 2012 atskaites taimeri.
2. Homepage noņēmu topika linkus uz vecajām diskusijām un pievienoju jaunus linkus( IIHF 2012;NHL 2011/2012 un KHL off-season diskusijas).

3. Noņēmu ziemassvētku un jaunā gada smailijus(tikai tagad tas tiek izdarīts = NICE!)
4. Ieliku Janis95 kā administratoru, jo viņš ir pats aktīvākais un var redzēt, ka viņš varētu kaut ko darīt foruma labā. Tāpēc es izlēmu iedot attiecīgo statusu un ceru, ka pārējiem administratoriem nav iebildumu. Pašlaik ir 8 administratori: Vajag izlemt kurus atšūt vai kuriem samazināt statusu (piem,moderators), jo daudzi no tiem vispār neko nedara vai nav aktīvi (piem, Rihardinsh). Pats arī neko nedarīju, bet šobrīd vismaz kaut ko cenšos. Moderatori pašlaik vispār nav: Krish un Janis95 rādas kā moderatori, bet viņiem ir arī augstāks statuss: administrators.


Pēdējo reizi labojis The Chosen One Pirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:46; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
FeedBack
Lietotājs
avatar


Gadi : 24
Postu skaits : 1793
Punkti : 0
Reģistrējās : 23.10.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:46

Labi uzlabojumi, man pašam arī gribētos sarosīt aktivitāti, jo ja sarunās piedalās kādi 6-7 cilvēki tas nav interesanti. Vajadzētu šī saita linkus spamot katrā stūrī, varbūt dažus piesaistītu..
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:47

kādā sakarā rādās, tik daudz adminu? 7
tikko vēl bija mazāk, enigma un Rihards nebija. 7
wtf? 7
un, Jānis pelnījis.
Atpakaļ uz augšu Go down
FeedBack
Lietotājs
avatar


Gadi : 24
Postu skaits : 1793
Punkti : 0
Reģistrējās : 23.10.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:47

Es arī tā padomāju, izlēmu apskatīties kas ir admini un tur hopā: Rihardinsh un Enigma kuru tur agrāk nebija.. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:48

Paldies tev, ka novērtē mani 7
Labs raksts un esi uzscācis labu darbu, lai padarītu forumu labāku un aktīvāku! 1
Centīšos jums palīdzēt cik varēšu 1
Atpakaļ uz augšu Go down
The Chosen One
Administrātors
The Chosen One


Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 11:55

Janis95 rakstīja:
Paldies tev, ka novērtē mani Altz dabūja banu! 364988687
Labs raksts un esi uzscācis labu darbu, lai padarītu forumu labāku un aktīvāku! Altz dabūja banu! 650269930
Centīšos jums palīdzēt cik varēšu Altz dabūja banu! 650269930

Lūdzu Altz dabūja banu! 2774444739

Forums jau ir labs - dizains, sadaļas un visas fīčas ir pietiekami labas. Pat nezinu, ko lai maina... Vot mūsu ahileja papēdis ir aktīvo lietotāju skaits. Vajag popularizēt forumu.

Džeimsam Kārteram jāizlemj ko darīt ar adminiem Altz dabūja banu! 27034190
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 12:01

Beidzot kāds admins Foruma sadaļā ko uzraksta! =DDD
Altz dabūja banu! 2378135496 Altz dabūja banu! 2378135496 Altz dabūja banu! 2378135496
Es pats domāju foruma ko uzlabot un bik paspamot vasarā pēc eksāmeniem, bet nu labi, ja vajag tagad ar varu kā palīdzēt ja vajag! 7
Admini: Tak lai ir tie 5ci (Es,tu,krish,Jānis un Altz)
Vot kad nāks tauta tad jādomā kas ar moderatoriem, pagaidām manuprāt nav jēga likt, tad visi aktīvie būs ar augstu statusu! 7


Pēdējo reizi labojis James Carter Pirmdiena 30 Aprīlis 2012, 12:03; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 12:02

The Chosen One rakstīja:
Janis95 rakstīja:
Paldies tev, ka novērtē mani Altz dabūja banu! 364988687
Labs raksts un esi uzscācis labu darbu, lai padarītu forumu labāku un aktīvāku! Altz dabūja banu! 650269930
Centīšos jums palīdzēt cik varēšu Altz dabūja banu! 650269930

Lūdzu Altz dabūja banu! 2774444739

Forums jau ir labs - dizains, sadaļas un visas fīčas ir pietiekami labas. Pat nezinu, ko lai maina... Vot mūsu ahileja papēdis ir aktīvo lietotāju skaits. Vajag popularizēt forumu.

Džeimsam Kārteram jāizlemj ko darīt ar adminiem Altz dabūja banu! 27034190

patiesībā, tie admini nebija, un tev uzliekot Jāni, kaut kas nogļukoja un uzlikās visi vecie admini, tgd noņēmu. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
lacky
Lietotājs
lacky


Gadi : 31
Postu skaits : 434
Punkti : 0
Reģistrējās : 11.11.11
Dzīvesvieta : Rūjiena

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 12:13

jēga sekot SN tviterim,ja tur pēdejais tvīts ir 16.02 Altz dabūja banu! 364988687

spams nekad nelīdzēs... jo daudziem besī spameri (es to skaitā)... labi ja kāds paskatās kas tur ir... un viss aizver ciet lapu Altz dabūja banu! 364988687 nu mošk dažus var dabūt...

Derētu uzrīkot kādu turnīru...bet ne tos flash spēļu turnīrus... nu laikam pokers ir visnormālākais

Un kā ar nhl turnīru... varētu uzrīkot PČ čempi...

Tālāk varat nelasīt
Spoiler:
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 12:17

lacky rakstīja:
jēga sekot SN tviterim,ja tur pēdejais tvīts ir 16.02 Altz dabūja banu! 364988687

spams nekad nelīdzēs... jo daudziem besī spameri (es to skaitā)... labi ja kāds paskatās kas tur ir... un viss aizver ciet lapu Altz dabūja banu! 364988687 nu mošk dažus var dabūt...

Derētu uzrīkot kādu turnīru...bet ne tos flash spēļu turnīrus... nu laikam pokers ir visnormālākais

Un kā ar nhl turnīru... varētu uzrīkot PČ čempi...

Tālāk varat nelasīt
Spoiler:

ja var ielikt rosteri bez addoniem, tad es piedalos PČ čempī. 2
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 12:52

Altz dabūja banu! 90w7rmr1ga61if8y62hw
Jobans suns, gandrīz sirdstrieku dabūju. ;DD
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Ice Cold
Lietotājs
Ice Cold


Gadi : 28
Postu skaits : 677
Punkti : 0
Reģistrējās : 21.01.11
Dzīvesvieta : Līvāni

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 13:07

Uz rokas pirkstiem var saskaitīt aktīvos... hz kā piesaistīt cilvekus uz palikšanu šanī forumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 13:20

Divas lietas, ko varētu izdarīt:

1) Cilvēkus varētu piesaistīt ar fotošopa sadaļām, piemēram uztaisīt pamācības un uzlikt, ka piem to sadaļu tik no kādiem 20 postiem var redzēt, savukārt tiem, kas uztaisīs pamācības arī kaut kādu labumu, piemēram plusus. Abi būtu ieguvēji.
2) Plusiem vajadzētu vairāk pielietojumus izdomāt, savādāk tgd īsti jēgas no viņiem nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
FeedBack
Lietotājs
avatar


Gadi : 24
Postu skaits : 1793
Punkti : 0
Reģistrējās : 23.10.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 14:24

Altz rakstīja:
Divas lietas, ko varētu izdarīt:

1) Cilvēkus varētu piesaistīt ar fotošopa sadaļām, piemēram uztaisīt pamācības un uzlikt, ka piem to sadaļu tik no kādiem 20 postiem var redzēt, savukārt tiem, kas uztaisīs pamācības arī kaut kādu labumu, piemēram plusus. Abi būtu ieguvēji.
2) Plusiem vajadzētu vairāk pielietojumus izdomāt, savādāk tgd īsti jēgas no viņiem nav.
Baigi pareizi, un lai citus vēl vairāk piesaistītu, mēs varētu likt savus outcome pēc pamācības. 1
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 20:49

Pirmkārt jau jāpadomā lietas kas mūs pašus piesaistītu kādā citā forumā,
lai mums būtu vēlme tam pievienoties un būt tajā aktīvam.

Es domāju, ka ļoti daudzi cilvēki, jaunieši vēlas piedalīties konkursos kuros viņi var iegūt lietderīgas, noderīgas balvas, bet nu tas laikam šeit neies krastā, jo ja reāli padomā tad kurš no mums būtu gatavs tērēt savu naudu, vai ko citu, lai kāda nopietna konkursa uzvarētājam dāvinātu balvas par saviem līdzekļiem. Bet nu dažos forumos un lapās konkursos tiek domāts par labām balvām,lai tikai varētu piesaistīt lietotājus, sākot ar Armanda Pučes grāmatu ''Cilvēks uz ledus'' un beidzot pat ar biļetēm uz hokeju.
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 20:52

Janis95 rakstīja:
Pirmkārt jau jāpadomā lietas kas mūs pašus piesaistītu kādā citā forumā,
lai mums būtu vēlme tam pievienoties un būt tajā aktīvam.

Es domāju, ka ļoti daudzi cilvēki, jaunieši vēlas piedalīties konkursos kuros viņi var iegūt lietderīgas, noderīgas balvas, bet nu tas laikam šeit neies krastā, jo ja reāli padomā tad kurš no mums būtu gatavs tērēt savu naudu, vai ko citu, lai kāda nopietna konkursa uzvarētājam dāvinātu balvas par saviem līdzekļiem. Bet nu dažos forumos un lapās konkursos tiek domāts par labām balvām,lai tikai varētu piesaistīt lietotājus, sākot ar Armanda Pučes grāmatu ''Cilvēks uz ledus'' un beidzot pat ar biļetēm uz hokeju.

nu, nekas ļoti nereāls nav, ja admini sametās, tad +/- laba balva sanāktu, labam konkursam.
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 20:59

Tādas runas esmu dzirdējis gana, parasti maksimums kas ir bijis sasniegts, manuprāt ir bijis tas, ka kādam turnīram kurā piedalījās tikai vecie lietotāji uzvarētājs ieguva kādu opciju (statistiku mēnesim) iekš draugiem.lv un nekas nopietnāks laikam nav bijis.

bet nu ja tu saki, ka tas nav nekas nereāls, tad vajag šo lietu turpināt un
neatstāt tāpat vien novārtā..
Ja es ieejot sportacentrā redzētu forumā topiku ar nosaukumu, piemēram,
konkurss ''iegūsti biļetes uz hokeju'' es noteikti pieregotos fourmā paskatītos kas tas par konkursu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:00

tur nba playoff konkursā uzvarētājam Kobenes jaunākās, kas maksā ap 100Ls, jebal, man jāņem, es vnk bikses piečurāšu no laimes, ja dabūšu, man ir nedaudz vecākas pašlaik 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:03

Krish rakstīja:
tur nba playoff konkursā uzvarētājam Kobenes jaunākās, kas maksā ap 100Ls, jebal, man jāņem, es vnk bikses piečurāšu no laimes, ja dabūšu, man ir nedaudz vecākas pašlaik 7

Ko es teicu? Visus var piesaistīt ar labām, noderīgām balvām! 1

Altz rakstīja:
Divas lietas, ko varētu izdarīt:

1) Cilvēkus varētu piesaistīt ar fotošopa sadaļām, piemēram uztaisīt pamācības un uzlikt, ka piem to sadaļu tik no kādiem 20 postiem var redzēt, savukārt tiem, kas uztaisīs pamācības arī kaut kādu labumu, piemēram plusus. Abi būtu ieguvēji.
2) Plusiem vajadzētu vairāk pielietojumus izdomāt, savādāk tgd īsti jēgas no viņiem nav.

Doma ir laba, bet tad pamēģiniet kāds izdomāt vismaz vienu lietderīgu iespēju
ko varētu nākotnē izdarīt ar tiem punktiem, jo jāatzīst, ka šobrīd ar viņiem tiešām neko tādu nevar izdarīt,
lai es pēc viņiem baigi rautos..
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:03

Jup, par biļetēm uz hokeju arī es domāju.
Taču vispirms, varētu starp adminiem samesties un nopirkt forumam domēnu.
Un vēl laba ideja balvai - Sportnight krekliņš. Varētu uztaisīt konkursu, kur labākais dizains tiek uzdrukāts uz krekliņa un autoram krekliņš par brīvu. Ja cilvēks to valkā, tad pie reizes reklāma forumam un arī pārāk dārgi tas nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:09

Domēns, laba ideja! 1
Ja sametas tad nav dārgi, bet tālāk jautājums pie kura visi parasti apstājas ir tāds,
kā mēs to izdarīsim? kā mēs savāksim naudu un kurš nopirks domēnu?
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:10

domājams, domēnu nopirkt var tco. viņam ir 18 mliekas un gjau, tad ir arī karte.
un, par samešanos, to gan es nez. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:11

Ieskaitam katrs pa kādiem diviem latiņiem vienā kontā un tad tas nopērk.
Kriš - Pareiz, par to, ka 18 bik piemirsu, bet karte gan manliekas mūsdienās katram otrajam ir, kaut Open.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:16

Ok sarunāts! 1 Vārdu sakot tagad tikai neapstājamies!!!!
tas šobrīd ir pats svarīgākais, jo parasti visi saka - es par! es palīdzēšu! utt..
taču beigās kā parasti viss nojūk!
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! EmptyPirmdiena 30 Aprīlis 2012, 21:18

Turpinām labāk šo sarunu skype vai adminu sadaļā, domāju, te nav īstā vieta.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Sponsored content





Altz dabūja banu! Empty
PostTēma: Re: Altz dabūja banu!   Altz dabūja banu! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Altz dabūja banu!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 3Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Altz pieprasītie

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: