Punkti : 0
Reģistrējās : 02.09.11
Dzīvesvieta : Rīga, Ķengarags.

Pelšam trešie vārti šajā sezonā Empty
PostTēma: Pelšam trešie vārti šajā sezonā   Pelšam trešie vārti šajā sezonā EmptyCeturtdiena 13 Oktobris 2011, 16:27

Aizvadītajā naktī Rietumu Hokeja līgā (WHL) spēli aizvadījusi Kristiāna Pelša pārstāvētā Edmontonas ''Oil Kings'', kas viesos ar rezultātu 6:1 uzveica Kūtenejas ''Ice''. Latviešu hokejists šajā mačā atzīmējās ar vārtu guvumu.

Jau mača pirmajā periodā Edmontonas ''Oil Kings'' pretinieku komandas cietoksnī sameta trīs ripas, savus vārtus nosargājot neskartus. Otrajā trešdaļā Edmontonas komanda palielināja rezultāta pārsvaru vēl par vieniem vārtiem. Trešā perioda vidū mājinieki vienus vārtus atguva, taču cerības stariņu cīņā par pozitīvu iznākumu viņiem nodzēsa Kristiāns Pelšs, kurš, nonākot netraucēts pret vārtsargu, guva savas komandas piektos vārtus. Līdz spēles beigu signālam ''Oil Kings'' pretinieku vārtsargu pārspēja vēl vienu reizi, pabeidzot spēli ar pārliecinošu uzvaru - 6:1.

Kristiāns Pelšs mačā pret ''Ice'' hokejistiem guva vienus vārtus, vienu reizi pārkāpa noteikumus, nopelnot divu minūšu noraidījumu, un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu (+3), kas ir dalīts labākais sniegums šajā mačā. Pēc aizvadītām desmit spēlēm latviešu hokejista kontā četri rezultativitātes punkti (3+1).

''Oil Kings'' komanda aizvadītajās desmit spēlēs izcīnījusi 14 punktus un pašlaik ir Austrumu konferences līdere, tiesa, tuvākajiem sekotājiem Saskatūnas ''Blades'' (12 punkti) ir par trijām spēlēm mazāk. Nākamā spēle Pelša pārstāvētajam klubam paredzēta naktī uz sestdienu, kad savā laukumā tiks uzņemti Redžinas ''Pats'' hokejisti.