Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Ivanānam pirmie vārti sezonā Empty
PostTēma: Ivanānam pirmie vārti sezonā   Ivanānam pirmie vārti sezonā EmptySvētdena 13 Novembris 2011, 22:00

Ivanānam pirmie vārti sezonā Big_wide_baf36217edb45a8c66fd41ab6506eb48_367700

Aizvadītajā naktī pirmos vārtus šosezon guva latviešu hokejists Raitis Ivanāns, vēsta «Theahl.com».

Uzbrucēja pārstāvētā Ebotsfordas «Heat» komanda izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Teksasas «Stars» hokejistus. Ivanāns otrās trešdaļas sākumā panāca 2:1, gūstot pirmos vārtus sezonā.

Dienu iepriekš «Heat» ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā arī pārspēja «Stars» hokejistus. Sākotnēji tika ziņots, ka Ivanāns guvis vārtus, taču vēlāk oficiāla informācija liecināja, ka latvietim rezultatīva piespēle.

Citā spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas «IceCaps» savā laukumā ar 8:4 pieveica Konektikutas «Whale», bet Latvijas izlases aizsargs izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Tikmēr Oskara Bārtuļa pārstāvētā Adirondekas «Phantoms» savā laukumā ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Toronto «Marlies», bet Bārtulis izdarīja divus metienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Dzīvesvieta : Kandava

PostTēma: Re: Ivanānam pirmie vārti sezonā   Ivanānam pirmie vārti sezonā EmptySvētdena 13 Novembris 2011, 22:13

Baigi mazais lenķis ,bet tomēr iekšā!!!!
T-Mac
T-Mac

Gadi : 28
Punkti : 0

[00:02:50] Black Star: Latviešiem veiksmīga nedēļa 7 Daugaviņam piespēle un +2pēdējā spēlē, Kulda izsaukts un NHL, Bārtulim iemest bullītis un Ivananam pirmā banka AHL šosezon
The Chosen One
Administrātors

Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

Black Star rakstīja:
Tad kad viņš to rakstīja, tad šī nedēļa ilga tikai ~ 3 minūtes. Ivanānam pirmie vārti sezonā 1018903473 Ivanānam pirmie vārti sezonā 120511517

Dzīvesvieta : KANDAVAS LABAIS KRASTS

PostTēma: Re: Ivanānam pirmie vārti sezonā   Ivanānam pirmie vārti sezonā EmptyPirmdiena 14 Novembris 2011, 12:34

STOUNED rakstīja:
nu un znaroks visu laiku saka kad Ivananu nevajag izlase :d Ivanānam pirmie vārti sezonā 364988687
Viņš jau nesaka, vienkārši neņem. Nezinu vai esi redzējis to spēli 2008. gadā, kad Ivanāns Somijas izlases vārtsargam nospēra nūju un slidoja pa laukumu. Ivanānam pirmie vārti sezonā 120511517+ viņš nav PČ tipa spēlētājs. Bet nu protams nebūtu slikti viņu redzēt izlasē...
Janis9
Lietotājs
avatar

Postu skaits : 2890
Punkti : 0

Un vaitad vajag izlasē Ivanānu?!? Viens gols pa gandrīz 3gadiem oficiālās spēlēs.
Man rēka nāk, ka citiem ir tā - kā kāds iemet golu tā viņš ir pasaules zvaigzne ;DD
Un tāpat Znarokam ar hokeju Latvijā vairs nav nekāda sakara.