Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai Empty
PostTēma: Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai   Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 10:11

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā veiksmīgi turpina spēlēt latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš,
kurš aizvadītajā naktī guva vārtus, palīdzot savam klubam Otavas "Senators" izbraukumā ar 5:2 pieveikt Edmontonas "Oilers".

"Senators" hokejisti veiksmīgi aizvadīja pirmo trešdaļu, kad guva trīs bezatbildes vārtus. Astotajā minūtē Kolins Grīnings atklāja spēles rezultātu, bet tikai deviņas sekundes vēlāk Kaspars Daugaviņš ar negaidītu un asu metienu pārsteidza pretinieku vārtsargu, panākot jau 2:0. Perioda beigās Milans Mihaleks guva trešos vārtus Otavai.

Otrā perioda sākumā "Oilers" mazākumā vienus vārtus atguva, taču "Senators" piecarpus minūtes vēlāk atjaunoja triju vārtu pārsvaru, bet trešās trešdaļas ievadā Zenons Konopka panāca jau 5:1 viesu labā. Nepilnu minūti līdz mača beigām mājinieki vairākumā samazināja rezultātu līdz 5:2.

Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 10 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, realizējot savu iespēju, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un zaudēja vienā iemetienā. Spēli Daugaviņš noslēdza ar lietderības koeficientu +1. "Senators" rindās šajā sezonā 11 spēlēs Kaspars guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Dzīvesvieta : Pļaviņas

PostTēma: Re: Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai   Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 10:14

Malacis, es tak teicu viņš ir vienīgais Latvietis(no tiem kas bija NHL un AHL) kurš cinīgs NHL spēlēt Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai 4257297559

Punkti : 0

paskaties cik Bārtulis spēles aizvadījis NHL, cik Daugaviņš.

Dzīvesvieta : Rīga, Ķengarags.

PostTēma: Re: Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai   Daugaviņam otrie vārti, dāvana Latvijai EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 12:25