Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)

Go down 
+22
Richs
riekstins
Letonia
MrTomazz
Ice Cold
FeedBack
devils435
bratka7
Guzha.
Janis9
E.Pancileiko
STOUNED
Olološ.
OwlNation
Kašelis
Enigma
T-Mac
KIDD
Danjiks
Next One
Krish
Daredevil
26 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorsZiņojums
MrTomazz
Lietotājs
MrTomazz


Gadi : 27
Postu skaits : 105
Punkti : 0
Reģistrējās : 22.10.11
Dzīvesvieta : Kandava

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 16:36

Mans ekipējums.

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Reebok11k

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 X60le
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 16:55

Mans ekipējums, lūdzu ielieciet pie UHL addoniem.
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Supremeone90we9UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Vaporapx
Atpakaļ uz augšu Go down
STOUNED
Lietotājs
STOUNED


Gadi : 28
Postu skaits : 131
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.10.11
Dzīvesvieta : KANDAVAS LABAIS KRASTS

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 17:27

man luudzu
NŪJA:
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Reebok10k

SLIDAS: tadas kā tew ir tai bildē

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Rbvz3z9unvud71kp1i0
Atpakaļ uz augšu Go down
Richs
Lietotājs
Richs


Gadi : 28
Postu skaits : 168
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 18:24

Mans ekipējums:
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Bauer95grey UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 X60
Atpakaļ uz augšu Go down
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 18:38

Kurām komandām vajag formas? Līdz 15. novembrim vajadzēja būt formām un ledum lkm. kaut kam te nav formas. Varu uztaisīt ja vajag. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 650269930
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 19:10

Rihardiņš rakstīja:
Kurām komandām vajag formas? Līdz 15. novembrim vajadzēja būt formām un ledum lkm. kaut kam te nav formas. Varu uztaisīt ja vajag. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 650269930

Vilkiem - Ir
Rīga - Ir
Indiāņiem - Lkm ir
Liepājai - Nez, kas tur notiek, no Guzhas neko saprast nevar. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 19:22

Nu Rīgai esmu redzējis tikai home, bet away neesmu redzējis. VNK es taisu fanus un lai tur būtu dažādas krāsas, tad būtu labi, ja būtu gan home, gan away. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 351549032
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 19:23

Rihardiņš rakstīja:
Nu Rīgai esmu redzējis tikai home, bet away neesmu redzējis. VNK es taisu fanus un lai tur būtu dažādas krāsas, tad būtu labi, ja būtu gan home, gan away. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 351549032

Trešajā lapā paskaties. 2
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyCeturtdiena 17 Novembris 2011, 19:35

Viss ok. + tev UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 364988687
Atpakaļ uz augšu Go down
Guzha.
Lietotājs
Guzha.


Gadi : 28
Postu skaits : 51
Punkti : 11
Reģistrējās : 18.07.11
Dzīvesvieta : Liepāja - LV

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 12:38

Alternative rakstīja:
Rihardiņš rakstīja:
Kurām komandām vajag formas? Līdz 15. novembrim vajadzēja būt formām un ledum lkm. kaut kam te nav formas. Varu uztaisīt ja vajag. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 650269930

Vilkiem - Ir
Rīga - Ir
Indiāņiem - Lkm ir
Liepājai - Nez, kas tur notiek, no Guzhas neko saprast nevar. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 364988687


nē nu vnk, es gaidu citus vcariantus, bet drošvien visi ir aizmirsuši KA ES PIEPRASIJU FORMAS. ;DD
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 12:40

Guzha. rakstīja:
Alternative rakstīja:
Rihardiņš rakstīja:
Kurām komandām vajag formas? Līdz 15. novembrim vajadzēja būt formām un ledum lkm. kaut kam te nav formas. Varu uztaisīt ja vajag. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 650269930

Vilkiem - Ir
Rīga - Ir
Indiāņiem - Lkm ir
Liepājai - Nez, kas tur notiek, no Guzhas neko saprast nevar. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 364988687


nē nu vnk, es gaidu citus vcariantus, bet drošvien visi ir aizmirsuši KA ES PIEPRASIJU FORMAS. ;DD

Nav jau vairāk cilvēku, kas varētu uztaisīt, tikai es, Rihards un Kristers. Rihards savu variantu uztaisīja, Kristers pateica, kā viņš domā, ka varētu un es nevaru uztaisīt, dēļ acs.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 13:04

Guzha. rakstīja:
Kristers sliņķis vienkārši ;D

Cik es sapratu, tev nepatika viņa ideja ņemt tos BSHL kreklus, tpc droši vien viņš neko netaisa.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 13:39

Ieliec pic, kādas tu apmēram formas gribi. Ja mācēšu uztaisīt, tad uztaisīšu, ja nemācēšu, tad nesanāks man. Neatceros kādas tev bija BSHL. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 2238782717
Atpakaļ uz augšu Go down
Letonia
Lietotājs
Letonia


Gadi : 34
Postu skaits : 55
Punkti : 0
Reģistrējās : 30.10.11
Dzīvesvieta : Zante

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 14:57

man vienalaga kāds ekipējums, galvenais pārādīt savas prasmes katrā spēlē
Atpakaļ uz augšu Go down
MrTomazz
Lietotājs
MrTomazz


Gadi : 27
Postu skaits : 105
Punkti : 0
Reģistrējās : 22.10.11
Dzīvesvieta : Kandava

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 15:46

Letonia rakstīja:
man vienalaga kāds ekipējums, galvenais pārādīt savas prasmes katrā spēlē

Jā, bet vai tu nevēlies izskatīties labi kad izej arēnā un kad tevi izsauc par labako spēlētāju??? xD
Atpakaļ uz augšu Go down
Letonia
Lietotājs
Letonia


Gadi : 34
Postu skaits : 55
Punkti : 0
Reģistrējās : 30.10.11
Dzīvesvieta : Zante

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 15:52

es nemaz nemāku taisīt dizainus 7 ja kāds man uztaisa tad jā 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Olološ.
Lietotājs
Olološ.


Postu skaits : 82
Punkti : 55
Reģistrējās : 23.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptyPiektdiena 18 Novembris 2011, 17:50

to Guzh'- ta tu nenjemsi tas vecas formas kas bija BSHL, ja?!
Atpakaļ uz augšu Go down
dam1an
Lietotājs
dam1an


Gadi : 29
Postu skaits : 1158
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.07.11
Dzīvesvieta : Liepāja

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 09:23

Man lūdzu šitādu ekipējumu :
slidasUHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Flippers_256 nūjaUHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Non-Stick-Crepe-Pan ķivereUHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Shoei_helmet UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 920667489
Atpakaļ uz augšu Go down
Letonia
Lietotājs
Letonia


Gadi : 34
Postu skaits : 55
Punkti : 0
Reģistrējās : 30.10.11
Dzīvesvieta : Zante

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 09:26

varētu man kāds ccm ekipējumu uzraut ar zaļu krāsu slidām un zaļu nūju ! būšu pateicīgs!
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 10:41

dam1an rakstīja:
Man lūdzu šitādu ekipējumu :
slidasUHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Flippers_256 nūjaUHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Non-Stick-Crepe-Pan ķivereUHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Shoei_helmet UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 920667489
Ķiveri nevarēs, jo ķiveres visai komandai vienādas 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
MrTomazz
Lietotājs
MrTomazz


Gadi : 27
Postu skaits : 105
Punkti : 0
Reģistrējās : 22.10.11
Dzīvesvieta : Kandava

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 10:56

dam1an visp. kur atradi tik labu ekipējumu????
Atpakaļ uz augšu Go down
FeedBack
Lietotājs
avatar


Gadi : 24
Postu skaits : 1793
Punkti : 0
Reģistrējās : 23.10.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 11:01

Dam1an nošpikoja no manis. 7 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Guzha.
Lietotājs
Guzha.


Gadi : 28
Postu skaits : 51
Punkti : 11
Reģistrējās : 18.07.11
Dzīvesvieta : Liepāja - LV

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySestdiena 19 Novembris 2011, 15:29

Be First. rakstīja:
to Guzh'- ta tu nenjemsi tas vecas formas kas bija BSHL, ja?!
tev viņām .psd ir? ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySvētdena 20 Novembris 2011, 21:29

Black Star rakstīja:

Riharda Rotkaja padi (Rīgas LedusLāči)

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Ottauldp


Igora Babaka padi
(Rīgas LedusLāči)

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 679tfk3s698yklol3408

Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 EmptySvētdena 20 Novembris 2011, 22:08

reku pāris padi, laikam made by be first. 7 un vēl daži arī citi, kas nav viņa
cerams kādam noderēs 7


Spoiler:
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 6 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 6 no 9Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Labākas grafikas.
» UHL Vadība - Visu zvaigžņu spēlē tiksies: Jurēvičus Komanda pret Zīles Komandu
» UHL Komandu un spēlētāju statistikas
» 'Ferrari' boss: mēs būvējam neuzvaramu komandu
» Daugaviņš sezonai gatavosies kopā ar "Dinamo" komandu

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: