Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty
PostTēma: Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu    Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  EmptyPiektdiena 31 Augusts 2012, 17:59

Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  316495
KHL kluba Rīgas «Dinamo» vārtsargs Mikaels Telkvists ir priecīgs pēc viena gada pārtraukuma atgriezties Rīgā un uzsver, ka viņam nav nekas pret to, ka ar Māri Jučeru var nākties cīnīties par pirmā numura vietu vārtos.



32 gadus vecais Telkvists pērno sezonu aizvadīja Zviedrijas augstākajā līgā, pārstāvot Ornskoldsvikas «MoDo» klubu. Regulārajā sezonā zviedram 45 mačos 2,30 ielaisti vārti spēlē, savukārt play-off izcīņā sešās spēlēs 1,99. Šosezon Telly ir atpakaļ Rīgā.

«Ir vienmēr patīkami atgriezties Rīgā pie foršiem līdzjutējiem un spēlēt pilnā arēnā. Jāuzteic arī «Lokomotiv» komanda, kura labi aizvadīja turnīru,» par pirmajiem iespaidiem «Latvijas dzelzceļa» kausa izcīņā «Apollo» saka vārtsargs.

«Man bija vairāki piedāvājumi no KHL klubiem, solot lielāku naudu, taču es jūtos komfortabli šeit, zinu, ko varu te sasniegt. Pazīstu šeit daudzus cilvēkus, arī komandas biedrus un Rīgā patiešām jūtos labi, tāpēc izvēlējos «Dinamo» piedāvājumu un esmu laimīgs,» uzsver Telkvists, kurš atzīst, ka Zviedrijas līgā spēlētais hokejs ir līdzvērtīgs tam, ko redzam KHL.

«Es teiktu, ka starp «Elitserien» un KHL ir liekama vienlīdzības zīme, taču maza. Domāju, ka šeit ir meistarīgāki spēlētāji, savukārt zviedru klubi mača laikā pieturas pie konkrētas sistēmas. Varbūt tur nav tik rezultatīvas spēles kā KHL, bet nav tā, ka Zviedrijas čempionāts ļoti atpaliktu no KHL».

Pirms vienas sezonas Mikaels «Dinamo» rindās vārtus dalīja ar Krisu Holtu, bet gaidāmajā situācija var atkārtoties, jo zviedram uz papēžiem min Māris Jučers.

«Protams, Māris ir lielisks vārtsargs un ir labi, ja komandā ir divi laba līmeņa vārtsargi. Māris saņēma labākā vārtsarga balvu turnīrā un esmu tikai priecīgs par to. Viņš ir jauks vīrs un esmu priecīgs, ka pirms sezonas viņš sevi parādījis no labākās puses. Esmu gatavs, ka mums būs jādala pirmā numura loma,» piebilst Telkvists.

apollo.lv
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty
PostTēma: Re: Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu    Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  EmptyPiektdiena 31 Augusts 2012, 20:29

Man bija vairāki piedāvājumi no KHL klubiem, solot lielāku naudu

da labi? nopietni? viņam bija vairāki piedāvājumi ar lielāku summu, diez kādas tad tās summas un klubi bija..
Atpakaļ uz augšu Go down
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty
PostTēma: Re: Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu    Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  EmptyPiektdiena 31 Augusts 2012, 20:34

Janis95 rakstīja:
Man bija vairāki piedāvājumi no KHL klubiem, solot lielāku naudu

da labi? nopietni? viņam bija vairāki piedāvājumi ar lielāku summu, diez kādas tad tās summas un klubi bija..

Domāju, ka tas ir blefs. Varbūt kādi 2-5 piedāvājumi, bet alga gan jau līdzīga. Vienkārši nedomāju, ka viņa gados no labas naudas atteikties būtu muļķīgi. Vienīgi tas, ka šeit ir Jučers un viņam likās, ka viegli tiks par 1. GK un tā kaut kā... Zināms klubs. Kaut arī pirms pagājušās sezonas viņš Rīgu uzmeta un stāstīja, ka klubam esot finansiālas problēmas utt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Richs
Lietotājs
Richs


Gadi : 28
Postu skaits : 168
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.07.11

Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty
PostTēma: Re: Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu    Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  EmptyPiektdiena 31 Augusts 2012, 20:41

Šobrīd lielāku naudu nemaz nav pelnījis. Bet nu cerams, ka sliktāko spēli sezonā ir jau aizvadījis.
Atpakaļ uz augšu Go down
Seriijs
Lietotājs
Seriijs


Gadi : 28
Postu skaits : 531
Punkti : 0
Reģistrējās : 02.09.11
Dzīvesvieta : Rīga, Ķengarags.

Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty
PostTēma: Re: Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu    Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  EmptyPiektdiena 31 Augusts 2012, 20:50

Citā klubā par lielāku naudu jau sen sēdētu malā un skatītos ka viņa konkurents spēlē
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sportnight.latvianforum.net
Sponsored content





Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty
PostTēma: Re: Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu    Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu  Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Telkvists: Man solīja daudz lielāku naudu, bet izvēlējos Rīgu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Dārziņš: bija piedāvājums no NHL, bet izvēlējos Kazaņu

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: