Punkti : 0
Reģistrējās : 02.09.11
Dzīvesvieta : Rīga, Ķengarags.

"Flyers" izcīna trešo uzvaru Empty
PostTēma: "Flyers" izcīna trešo uzvaru   "Flyers" izcīna trešo uzvaru EmptyCeturtdiena 13 Oktobris 2011, 16:22

Teicams Nacionālās Hokeja līgas sezonas sākums padevies Filadelfijas "Flyers", kas arī savā trešajā spēlē tika pie uzvaras – 5:4 panākums savā arēnā pret Vankūveras "Canucks".

"Flyers" pirmajā periodā sameta trīs ripas "Canucks" vārtos, divreiz izceļoties vairākumā. Pie sezonas pirmā vārtu guvuma tika Kriss Prongers, bet pa reizei izcēlās Klods Žirū un Džeimss van Rīmsdaiks. Vārtu guvumiem bagātā spēlē Daniels Sedins trešā perioda ievadā panāca izlīdzinājumu 4:4.

Pēdējais vārds piederēja Filadelfijai. Uzvaras ripu piektajā minūtē iemeta Andrejs Mesarošs. Slovāku aizsargs atsaucās uz Denija Briēra piespēli un raidīja ripu virs Roberto Lungo kreisā pleca – 5:4. Vankūveras vārtsargs tvēra 22 no 27 ripām, kamēr viņa kolēģim "Flyers" vārtos Iļjam Brizgalovam darba bija krietni vien vairāk. Krievu vārtsargs tika galā ar 36 no 40 metieniem.

"Flyers" sastāvā 3 (1+2) punktus savāca Žirū, tikmēr "Canucks" rindās 1+1 Mikaelam Samuelsonam un brāļiem Sediniem – Henrikam un Danielam. Filadelfijas komanda ar perfektu 3-0 bilanci pagaidām ieņem otro vietu gan Austrumu konferencē, gan arī līgas kopvērtējumā. Septiņi punkti ir Pitsburgas "Penguins" kontā.

Bez uzvarām joprojām ir Kolumbusa. "Blue Jackets" savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Kolorado "Avalanche".

Toties pie pirmās uzvaras savā ceturtajā spēlē tikusi Karolīnas "Hurricanes", kas ar 3:2 savās mājās apspēlēja Bostonas "Bruins". Uzvaras vārti Jirži Tlustija kontā.

Dzīvesvieta : Pļaviņas

PostTēma: Re: "Flyers" izcīna trešo uzvaru   "Flyers" izcīna trešo uzvaru EmptyCeturtdiena 13 Oktobris 2011, 16:35