Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

«Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā Empty
PostTēma: «Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā   «Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā EmptySvētdena 27 Novembris 2011, 09:20

«Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā Big_wide_45178558aeebade4811a2cf858edd5d3_369713

Rīgas «Dinamo» hokejisti šorīt KHL regulārās sezonas izbraukuma tūres trešajā spēlē ar 2:1 uzvarēja Austrumu konferences vicelīderus Habarovskas «Amur», izcīnot piekto panākumu pēc kārtas.

Rīgas «Dinamo» un Habarovskas «Amur» 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).
Kr. Rēdlihs (M. Rēdlihs, 21, vair.), Lundmarks (48); Plotņikovs (Stepanovs, Lugins, 43).
Vārtsargi: Holts (31/30) - Lašāks (32/30).
Soda minūtes: 8-2.

Mača pirmajās 20 minūtēs abām komandām netrūka iespēju gūt vārtus, taču teicami darbojās abu komandu vārtsargi - Kriss Holts un Jans Lašāks. Trešdaļas vidū «rīdzinieki» izturēja divas minūtes skaitliskajā mazākumā, bet nepilnu minūti līdz perioda beigām «Dinamo» ieguva tiesības uz vairākumu.

Jau otrās trešdaļas 33. sekundē viesi realizēja skaitlisko vairākumu, kad labs metiens padevās Krišjānim Rēdliham - 1:0. Turpinājumā laukumā ritēja līdzīga cīņa un abām komandām bija iespējas gūt vārtus. «Dinamo» komanda trīsreiz spēlēja mazākumā, taču darīja to ļoti pārliecinoši un spēja nosargāt minimālo pārsvaru.

Trešā perioda 3. minūtē «Amur» pretuzbrukums noslēdzās ar precīzu Sergeja Plotņikova metienu - 1:1. Tomēr trešdaļas 8. minūtē «Dinamo» izmantoja mājinieku kļūdu savā zonā, kad ripu pārtvēra Džeimijs Lundmarks, kurš ar plaukstas metienu pārspēja Lašāku - 2:1. Atlikušajā laikā «Amur» hokejisti centās atspēlēties, nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr Holts palika nepārspēts.

Izbraukuma sērijas atlikušās spēles «Dinamo» komanda aizvadīs otrdien pret Novosibirskas «Sibirj» un ceturtdien pret Ufas «Salavat Julajev».

Reģistrējās : 23.10.11

PostTēma: Re: «Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā   «Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā EmptySvētdena 27 Novembris 2011, 09:36

Jācer, ka Ufa neapturēs mūsu sēriju...
T-Mac
T-Mac

Gadi : 28
Punkti : 0

Ufu varam uzvarēt, bet pret Sibirj būs grūti...
Btw Dinamo, Dinamo Rīga «Dinamo» uzvaru sērija turpinās arī Habarovskā 2879099665

Dzīvesvieta : Talsi

Beidzot esam atraduši savu spēli. Noteikti šīs 5 uzvaras palīdz pašpārliecībai, ka varam uzvarēt. Tā turpināt!

» ''Dinamo'' pret neveiksmīgo ''Barys'' par uzvaru
» Beidzot Dinamo būs normāls leģionārs jeb "Dinamo" pievienosies Stenlija kausa ieguvējs Nieminens