SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet

Postu skaits : 4
Punkti : 0
Reģistrējās : 09.08.11

Rudņevam hat-trick 11 minūtēs Empty
PostTēma: Rudņevam hat-trick 11 minūtēs   Rudņevam hat-trick 11 minūtēs EmptyPirmdiena 15 Augusts 2011, 20:28

Otro reizi šosezon trīs vārtus Polijas čempionāta spēlē pirmdien guva Artjoms Rudņevs, palīdzot Poznaņas «Lech» komandai ar 3:0 (0:0) pārspēt Belhatovas GKS futbolistus.

Latvijas izlases uzbrucējs visus trīs vārtus guva 11 minūšu laikā - mača 52., 58. un 63. minūtē.

Pirmajos divos vārtu guvumos Rudņevs bija precīzs, lielākoties pateicoties partneru sekmīgai darbībai, turklāt otrajā precīzajā raidījumam viņam bija tikai jāpieliek kāja, lai bumba ielidotu pilnīgi tukšos vārtos. Taču trešajā reizē viņš pēc lieliskas individuālās darbības un vairāku pretinieku apspēlēšanas vārtu tīklā raidīja tālsitienu no soda laukuma robežas. Jāpiebilst, ka Rudņevs nomainīts tika cīņas 90. minūtē.

Šī bija Polijas čempionāta trešās kārtas spēle, bet Rudņevs ar hat-trick izcēlās arī pirmajā kārtā, kad «Lech» ar 5:0 sagrāva līgas jaunpienācējus Lodzas LKS. Tagad Rudņevs atguvis Polijas čempionāta rezultatīvākā spēlētāja godu.

Vārtus Polijas čempionāta trešajā kārtā svētdien guva arī Latvijas izlases pussargs Aleksejs Višņakovs, bet viņa pārstāvētā Krakovas «Cracovia» komanda izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Ivana Lukjanova un Sergeja Kožana pārstāvēto Gdaņskas «Lechia» komandu.

Šajā cīņā Višņakovs, kurš laukumā devās 51. minūtē, precīzi sita 18 minūtes vēlāk, kad panāca rezultātu 1:1. Kožans nospēlēja visas 90 minūtes, bet Lukjanovs laukumā bija līdz 87. minūtei.

Polijas čempionāta kopvērtējumā pēc trim kārtām pa septiņiem punktiem izcīnījušas «Lech», Vroclavas «Slask» un Varšavas «Polonia», kas ieņem pirmās trīs vietas.

Jurija Žigajeva pārstāvētā Lodzas «Widzew» komanda pašlaik ar trim punktiem trīs spēlēs ieņem desmito vietu, bet pārējo Latvijas futbolistu pārstāvētās komandas ir kopvērtējuma lejasgalā - Denisa Rakela pārstāvētā Ļubinas «Zaglebie» divās spēlēs tikusi pie viena punkta, bet «Lechia» un «Cracovia» komandas izcīnījušas pa vienam punktam trīs spēlēs. Tas šīm komandām pagaidām kopvērtējumā dod 13. līdz 15. vietu 16 komandu konkurencē.

Reģistrējās : 27.11.10

PostTēma: Re: Rudņevam hat-trick 11 minūtēs   Rudņevam hat-trick 11 minūtēs EmptyPirmdiena 15 Augusts 2011, 20:32

Reģistrējās : 20.07.11

Augusts vēl nav galā, tādēļ pāreja uz stiprāku klubu vēl iespējama. Uz to arī ceru.

juurnieks
Lietotājs
avatar

Punkti : 0

PostTēma: Re: Rudņevam hat-trick 11 minūtēs   Rudņevam hat-trick 11 minūtēs EmptyOtrdiena 16 Augusts 2011, 06:39

es domāju lai paliek Poznaņas «Lech» un pakrāj pieredzi.