Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Vitjaz saņem 113 soda minūtes un zaudē Kazaņā Empty
PostTēma: Vitjaz saņem 113 soda minūtes un zaudē Kazaņā   Vitjaz saņem 113 soda minūtes un zaudē Kazaņā EmptyCeturtdiena 26 Janvāris 2012, 19:32

Šodien KHL regulārās sezonas spēlē pie uzvaras tika Kazaņas «Ak Bars» hokejisti, kuri savā laukumā sagrāva Čehovas «Vitjaz» hokejistus.

Kazaņas klubs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:2. Par sevi atkal runāt lika «Vitjaz» kluba hokejisti, kuri vairākkārt izcēlās ar rupjību un saņēma noraidījumus līdz spēles beigām.
Pirmajā periodā Kristofers Brenans nopelnīja četras soda minūtes, bet otrajā trešdaļā kautiņu noorganizēja Džons Mirastī un Artjoms Lukojanovs. Pirmajam
nācās doties uz ģērbtuvēm. Mirkli vēlāk izkāvās Niks Tarnaskis un Stepans Zaharčuks no «Ak Bars», savukārt perioda vidū dūres izvicināja Grigorijs Paņins un Čehovas komandas spēlētājs Andrejs Posnovs.

Trešajā trešdaļā par grūdienu apmalē Tarnaskis saņēma 2 10 sodu, bet vēlāk uzklupa Lukojanovam, par ko soģi hokejistam piesprieda spēles sodu. Savu vārdu vēlreiz teica Brenans, kurš mača izskaņā «sameklēja»
Vadimu Homicki, bet tiesneši arī Brenanu aizsūtīja uz ģērbtuvēm.

Dzīvesvieta : Līvāni

PostTēma: Re: Vitjaz saņem 113 soda minūtes un zaudē Kazaņā   Vitjaz saņem 113 soda minūtes un zaudē Kazaņā EmptyPiektdiena 27 Janvāris 2012, 11:10

Pag,Yablonskis jau spēlē? Nav minēts rakstā...Neticas,ka noturejās un neatšāva pa seju kādam 11