Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Empty
PostTēma: Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri   Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri EmptySvētdena 18 Septembris 2011, 10:44

Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Big_wide_32f6535fac95beff2d95d174db0249a3_358941

KHL kluba Čehovas «Vitjaz» bijušais spēlētājs Dārsijs Vero nācis klajā ar interesantiem paziņojumiem, raksta Krievijas mediji.

Pašlaik kanādietis noslēdzis pārbaudes laika līgumu ar čehu komandu «Trinec». Par aizvadīto laiku Krievijā Vero saka: «Katrs komandā izpilda savu darbu. Ja jūs pavērotu manas spēles «Vitjaz» sasāvā, tad tur bija tikai kautiņi un kautiņi. Taču tieši tādu stilu mums lika spēlēt kluba treneri. Man tā bija iespēja nopelnīt labu naudu, taču es esmu arī spējīgs spēlēt cita stila spēli: slidot, cīnīties par ripu, atdot piespēles un arī gūt vārtus,» norāda uzbrucējs.

«Vitjaz» ir daudz agresīvu spēlētāju. Komanda tur nav pārāk laba. Bet, kad jums nepietiek meistarības, tad ir jāizvēlas cits ceļš. Šajā gadījumā - spēlēt agresīvi. Mēģināt iebiedēt pretinieku un tādā veidā atņemt punktus. Pie tam, kluba īpašniekiem un vadītājiem tas patika un viņi no mums arī prasīja šādu spēli. Mājās man šādu naudu nemaksāja, bet Čehovā bija labs atalgojums. Es vienkārši izpildīju prasības. Man patīk agresīva spēle. Skriet pakaļ pretiniekam un slidot ap viņu - tā nav mana spēle, tas nav mans hokejs,» teic hokejists, kurš uzskata, ka Čehijā no viņa laukumā prasīs citu spēles stilu, nevis tādu, kādu spēlēja Krievijā.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Ice Cold
Lietotājs
Ice Cold


Gadi : 29
Postu skaits : 677
Punkti : 0
Reģistrējās : 21.01.11
Dzīvesvieta : Līvāni

Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Empty
PostTēma: Re: Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri   Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri EmptySvētdena 18 Septembris 2011, 12:54

Cik sapratu,ja aizej no komandas un,ja tev tur kkas nepatika,tad visi paliek par stukačiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Fang
Lietotājs
Fang


Postu skaits : 116
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10

Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Empty
PostTēma: Re: Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri   Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri EmptyPirmdiena 19 Septembris 2011, 08:32

Andris rakstīja:
Cik sapratu,ja aizej no komandas un,ja tev tur kkas nepatika,tad visi paliek par stukačiem.

Viņš nepateica neko tādu, ko neviens jau nezināja. 1
Atpakaļ uz augšu Go down
Seriijs
Lietotājs
Seriijs


Gadi : 28
Postu skaits : 531
Punkti : 0
Reģistrējās : 02.09.11
Dzīvesvieta : Rīga, Ķengarags.

Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Empty
PostTēma: Re: Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri   Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri EmptyPirmdiena 19 Septembris 2011, 15:54

Ar to šī komanda tālu notiks 2
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.sportnight.latvianforum.net
Sponsored content





Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Empty
PostTēma: Re: Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri   Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Vero: «Vitjaz» klubā kauties lika treneri
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Amatā apstiprina jauno Latvijas hokeja izlases galveno treneri
» "Dinamo" vadība spriež par kluba neveiksmēm
» Par CSKA kluba prezidentu kļūs Pāvels Burē?
» Šuplers atzīts par gada treneri Slovākijā
» Nazarovs: "Jablonskis varētu kļūt par "Vityaz" treneri"

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: