Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 SportNight apraksts

Go down 
+4
Raimiz
Janis9
Edzhuks
T-Mac
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SportNight apraksts Empty
PostTēma: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyCeturtdiena 25 Augusts 2011, 19:46

Tātad https://sportnight.latvianforum.net ir vajadzīgs majaslapas apraksts!!!
Konkurss vienkāršs izveido SportNight mājaslapas aprakstu!!!(ko šeit var darīt, nu karoč visu kas un kā)
Labākajam variantam 40pts un konkurss noslēdzas 27.augusta 15:00
Savus aprakstus varam mest te vai sūtīt man pa PM, kā gribat
Un es lūdzu tak neslinkojat un vismaz kaut kur piedalaties, it īpaši to saku moderatoriem(atceraties kad drīz būs tāda lieta kā moderātoru tīrīšana)!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Edzhuks
Lietotājs
Edzhuks


Gadi : 25
Postu skaits : 1978
Punkti : 0
Reģistrējās : 27.11.10

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyCeturtdiena 25 Augusts 2011, 20:01

SportNight ir visi sporta veidi vienā forumā!
Šeit varat piedalīties f1 līgā, kurā varat sacensties ar cities SportNight lietotājiem!
Varat lasīt ziņas par visiem populārākajiem sporta veidiem!
Varat atrast Photoshop pamācības un Photoshop darbus!
Šeit ir iespēja prasīt palīdzību citiem, ja jums ar datoru notikusi kāda problēma u.c.
Forumā notiek Simulētā Hokeja līga, Simulētā Strītbola līga, un WWE Līga!
Reģistrējaties! Šeit visi jaunreģistrējušies lietotāji tiek laipni lūgti!
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyCeturtdiena 25 Augusts 2011, 20:32

SportNight - visi sporta veidi vienā forumā!
Forums ar draudzīgiem lietotājiem un atbildīgiem adminiem.
Forumā ir iespējams atrast daudz un dažādus konkursos,
Lietotājiem kam patīk darboties ar Photoshopu noteikti patiks konkursi Signature Of The Week un Avatar Of The Week, protams būs iespēja izmēģināt savu veiksmi arī mēneša labākās ekrāntapetes konkursā 2
Vēlies izveidot diskusiju par karstāko nedēļas tēmu kādā no sporta veidiem?
Droši, to tu varēsi darīt un par to diskutēt ar citiem lietotājiem.
Tev ir radusies kāda problēma? Nāc un izveido jaunu tēmu mūsu palīdzības sadaļā un tev noteikti kāds palīdzēs!
Vēlies lejuplādēt kādu no jaunākajām filmām, bet nezini kur to, lai atrod?
Pievienojies mums un mēs tev palīdzēsim to atrast 2
Bet tas vēl nav viss, mums ir arī vairākas Simulētas Sporta Līgas, kurās tu varēsi pieteikt savu spēlētāju un sekot līdzi kā veicas viņam un viņa komandai 1
Nāc un pievienojies mums, šeit tu noteikti atradīsi daudz jaunu sporta draugu un daudz noderīgu lietu 2

karoč pēdējais teikums un vēlviens kaut kādi dīvaini sanāca, vajag kaut ko pārveidot ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyCeturtdiena 25 Augusts 2011, 22:59

Sportnight - visi sporta veidi vienā forumā!
Pievienojies - nenožēlosi.
Forums ir piepildīts ar visiem populārākajiem sporta veidiem.
Forumā ir draudzīgi lietotāji un atbildīgi adminstratori.
Forumā uzzināsi visu iespējamāko informāciju par sportu.
Kā arī varēsi piedalīties visvisādos konkursos, turnīros un līgās.
Neaizmirsti sasveicināties ar citiem foruma lietotājiem.
Visi jaunreģistrējušies lietotāji tiek laipni lūgti.
Nāc un pievienojies! - https://sportnight.latvianforum.net/


Pēdējo reizi labojis Raimiz Ceturtdiena 25 Augusts 2011, 23:04; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyCeturtdiena 25 Augusts 2011, 23:03

Sportnight ir forums
Ne jau parasts forums

Te tiek apspriests par daudziem sporta veidiem
Nu nejau par sumo un citiem garlaicīgiem sporta veidiem

Te notiek dažādi konkursi:
Photoshop, lotto, flash spēļu un citi konkursi

Te notiek arī simulētās līgas:
Hokeja,futbola un strītbola līgas

Te tu vari uzzināt, kādu mūziku klausās SN lietotāji
Te tu vari uzzināt kādas filmas un video skatās SN lietotāji
Te tu vari uzzināt kādas spēles spēlē SN lietotāji

Apnicis sēdēt pie pc un nodeldēt beņķi?
Tad tik reģistrējies un neķer kreņķi


Nav te neviens reperis? žēl ka te Armiss nav! uzmeistarotu dziesmu SportNight apraksts 650269930
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 06:29

Raimim saīsināts salikums no mana un Edzhuka teksta ;DD
daudzi teikumi vnk copy paste 100% tādi paši 7

bet nu lab, lai ir, man tomēr vienalga SportNight apraksts 2837247228
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 09:18

SportNight - Viss par sportu!
Forumā tev būs ko darīt , sākot ar to ka lasīt jaunākos rakstus par jaunumiem sporta pasaulē,un beidzot ar viss kādām izsklaidēm.
Forumā tiek rīkoti grafiskie konkursi,flash spēļu turnīri,''Loto'' turnīri , un arī ''NHL 2004'' turnīrs , un vēl arī NHL 2009 turnīrs.
SportNight forums ir mūsu laikos viens no labākajiem Latvijā!
Nāc un esi viens no mums ! www.sportnight.latvianforum.net
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 09:28

Rakstam vēl pagaidam lacky un Janim labakie ja vairāk nebūs tad no šiem abiem izveidošu vienu kopigu un abi dabus pts
Pārējiem tie apraksti hu.jovie, īsi.....
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 09:45

Sveiks/ka .
Es vēlos tevi iepazistināt ar SportNight forumu ( Viss par sportu) .
Foruma saturā tu varēsi uzzināt viss kādus jaunumus sporta pasaulē, un arī piedalīties konkursos/turnīros.

Forumā tiek rīkoti šādi konkursi/turnīri :
Photoshop,flash spēļu,loto turnīri , NHL turnīri un c.t.

Forumā tiek rīkotas šādas simulētās līgas:
SHL(Simulētā hokeja līga) , SFL(Simulētā futbola līga) SSL (simulētā stritbola līga) Pieteikties var vēl tikai uz SFL.

Forumā vēl ir aktīva F1 līga(Nāc un pierādi ka es labākais).

Foruma ir arī Counter-strike 1.6 klans,tiek meklēti labi spēlētāji .

Tas vēl nav viss , forumā ir visādas izsklaides utt .. tev nebūs garlaicīgi ienākot forumā

Reģistrējies , un esi viens no mums ! www.sportnight.latvianforum.net
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 09:50

CS točna nevajag pieminēt, bet nu tās tikai manas domas..
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 09:51

Janis95 rakstīja:
CS točna nevajag pieminēt, bet nu tās tikai manas domas..

Kapēc ?
Man liekās ka ir jau daudzi cs fani,kuri nav reģistrēti kkādos populāros cs fanos,un viņi varētu iet pie mums..
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 10:10

Seriijs rakstīja:
Janis95 rakstīja:
CS točna nevajag pieminēt, bet nu tās tikai manas domas..

Kapēc ?
Man liekās ka ir jau daudzi cs fani,kuri nav reģistrēti kkādos populāros cs fanos,un viņi varētu iet pie mums..
Tak cs nevajag piemineet kas mums te pa klanu, klans kursh menesi 1CW izspeele, pat ucozos ir labaki klani
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 14:21

Janis95 rakstīja:
Raimim saīsināts salikums no mana un Edzhuka teksta ;DD
daudzi teikumi vnk copy paste 100% tādi paši 7

bet nu lab, lai ir, man tomēr vienalga SportNight apraksts 2837247228

Loģiski, ka neviens nelasīs nevienu garu tekstu un vienu tekstu, kur 2.teikums sākās ar f1 līgu, doh, domāšana pilnīga 0.

Un jā izskatās, neviens šajā tēmā nesaprot to..

Piemēram, ja kāds man atsūtītu Jāņa tekstu, tad varbūt dažus teikumus tik izlasītu, Edzhuka vispār hujovais, Seriija jau ir pateikti konkursi un turnīri, kas pēc piemēram mēneša būs vel pievienoti, bet nebūs tā arī uzrakstīt, bet nu labi spriežiet paši..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
The Chosen One
Administrātors
The Chosen One


Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:20

Punkts grifindoriem! Jā, jā! Pareizi izlasīji. Kas to lai zin - varbūt drīzumā mēs lidosim ar Harija Potera slotas kātiem un šo teicienu
dzirdēsim visai bieži. Katrā gadījumā, SportNight forums tev piedāvā piedalīties un veidot diskusijas par jebkādu sporta veidu. Turklāt mēs
piedāvājam smukas meičas, silikonus, pokeru, cepumus ar pienu un ātras mašīnas. Nu varbūt nedaudz pārteicos, bet jebkurā gadījumā tu vari
piedalīties visādos konkursos(arī pokers), turnīros un protams varēsi diskutēt ar citiem par visdažādākajiem sporta veidiem.

Un tas nav viss. Tu varēsi šeit ēst persikus. Tfu, es gribēju teikt, ka mēs varam atrast risinājumu tavām problēmām sadaļā
"Palīdzība", tu varēsi diskutēt par jebko sadaļā "Beztēma", skatīties video, klausīties mūziku, turklāt izmainīt pasauli kā vien vēlies - ar
to es gribēju teikt, ka šeit ir iespēja iemācīties rediģēt bildes ar programmu Photoshop, atrādīt savus darbus citiem un piedalīties visādos
konkursos. Turklāt tas nav viss...

Lai izceltos citu vidū, bija nepieciešams skaists, bet vienkāršs dizains un ērta lietojamība. Liela nozīme tika pievērsta informācijas un sadaļu
izkārtojumam - lai tā būtu pārskatāma un viegli uztverama. Dizains veidots patīkamās, taču neuzkrītošās krāsās. Reģistrējies un izbaudi!
Lai apmeklētu forumu, spiežiet uz šo linku cik stipri vien varat.
Nevari uzspiest pietiekami stipri? Tad spied šeit un kļūsti stiprs un zinošs visos sporta veidos.
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:23

Vo šitas jau ir kaut kas :1:
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:26

bļe, es mīkstais. 4
šitas toč buus labākais. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
dam1an
Lietotājs
dam1an


Gadi : 29
Postu skaits : 1158
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.07.11
Dzīvesvieta : Liepāja

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:35

Labs TCO, viennozīmīgi labākais SportNight apraksts 2837247228
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:39

The Chosen One rakstīja:
Punkts grifindoriem! Jā, jā! Pareizi izlasīji. Kas to lai zin - varbūt drīzumā mēs lidosim ar Harija Potera slotas kātiem un šo teicienu dzirdēsim visai bieži. Katrā gadījumā, SportNight forums tev piedāvā piedalīties un veidot diskusijas par jebkādu sporta veidu. Turklāt mēs piedāvājam smukas meičas, silikonus, pokeru, cepumus ar pienu un ātras mašīnas. Nu varbūt nedaudz pārteicos, bet jebkurā gadījumā tu vari piedalīties visādos konkursos(arī pokers), turnīros, braukt ar ātrām mašīnām ( F1 līga) un sekot līdzi Simulētajām SportNight līgām. Kas ir simulētās līgas? Nāc un uzzini!

Un tas nav viss. Tu varēsi šeit ēst persikus. Tfu, es gribēju teikt, ka mēs varam atrast risinājumu tavām problēmām sadaļā "Palīdzība", tu varēsi diskutēt par jebko sadaļā "Offtopic", skatīties video, klausīties mūziku, turklāt izmainīt pasauli kā vien vēlies - ar to es gribēju teikt, ka šeit ir iespēja iemācīties rediģēt bildes ar programmu Photoshop, atrādīt savus darbus citiem un piedalīties visādos konkursos. Turklāt tas nav viss...


Lai izceltos citu vidū, bija nepieciešams skaists, bet vienkāršs dizains un ērta lietojamība. Liela nozīme tika pievērsta informācijas un sadaļu izkārtojumam - lai tā būtu pārskatāma un viegli uztverama. Dizains veidots patīkamās, taču neuzkrītošās krāsās. Reģistrējies un izbaudi!
Lai apmeklētu forumu, spiežiet uz šo linku cik stipri vien varat.
Nevari uzspiest pietiekami stipri? Tad spied šeit un kļūsti stiprs un zinošs visos sporta veidos.


Šitas vnk zbis,man personīgi baigi patik,te pat nau ko domāt,šis ir labākais..
Atpakaļ uz augšu Go down
The Chosen One
Administrātors
The Chosen One


Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:43

Paldies, ka novērtējat. Man rakstot šito gadījās viena ķibele 7 Ilgi rakstīju un domāju, vēlāk nokopēju visu tekstu drošības pēc.. Bet gadījās tā, ka pēctam nokopēju vienu linku un netīšām aizvēru ciet rakstīto tekstu. FUUUUUUUUUUU, nācās visu pa jaunam rakstīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 16:45

The Chosen One rakstīja:
Paldies, ka novērtējat. Man rakstot šito gadījās viena ķibele 7 Ilgi rakstīju un domāju, vēlāk nokopēju visu tekstu drošības pēc.. Bet gadījās tā, ka pēctam nokopēju vienu linku un netīšām aizvēru ciet rakstīto tekstu. FUUUUUUUUUUU, nācās visu pa jaunam rakstīt.

Tavs ieguldītais laiks,nav vējā laists,jo es pēc šī telsta spamošu SN forumu.. 7 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 18:26

Malacis TCO! 1
Lielisks apraksts, noteikti esi pelnījis vairāk nekā 40 punktus, par uzvaras piešķiršanu nemaz nav ko runāt, godam nopelnīta! 2

SportNight apraksts 3446682104
Atpakaļ uz augšu Go down
Edzhuks
Lietotājs
Edzhuks


Gadi : 25
Postu skaits : 1978
Punkti : 0
Reģistrējās : 27.11.10

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 19:17

TCO vislabākais....
Varētu vēl J95 un lacky, bet tomēr TCO vislabākais!
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis
avatar



SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 19:27

Jū es piekrītu, TCO the best SportNight apraksts 351549032

p.s te vispār ir reģistrējusies kāda meitene? 7
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 19:30

lacky rakstīja:
Jū es piekrītu, TCO the best SportNight apraksts 351549032

p.s te vispār ir reģistrējusies kāda meitene? SportNight apraksts 364988687
Ir bet nav aktivas ;( vienai ir viens posts bet tas ar viss SportNight apraksts 1371890812
Tas tape ka citiem avataros un sigos vecenes, a viņām neerti SportNight apraksts 364988687 SportNight apraksts 364988687 SportNight apraksts 364988687
Ceru ka taja 28taja kadu dabus aktivu shurp 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 21:07

Pilnība saprotu tās meitenes!
Man ar nav diez ko laba sajūta skatīties kad kādam no jums sigā vai avatarā ir puspliks vecis 4
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





SportNight apraksts Empty
PostTēma: Re: SportNight apraksts   SportNight apraksts Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
SportNight apraksts
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SPORTNIGHT Userbars
» SportNight Twittri
» GADA SPORTNIGHT TEICIENI
» SportNight rādio dziesmas
» SportNight Counter Strike 1.6 vakars #1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sportnight Turnīri-
Pāriet uz: