Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon

Go down 
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon Empty
PostTēma: Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon   Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon EmptyPirmdiena 08 Augusts 2011, 11:08

Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon File39997063_bc5401e

Septiņkārtējais F-1 pasaules čempions Mihaels Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon, lai gan viņam ir piedāvāts pagarināt līgumu ar "Mercedes" komandu, raksta itāļu prese.

"Es "Mercedes" komandai pievienojos ar specifisku uzdevumu - nevis par katru cenu uzvarēt, bet nodarboties ar komandas attīstību," intervijā "Corriere della Sport" saka 42 gadus vecais vācu pilots. "Iespējams, ka tāpēc es esmu kļuvis par problēmu: esmu atstābinātāks nekā iepriekš un neesmu pārlieicnāts, ka mans tagadējais domu gājiens ir piemērots šai komandai. Vienā konkrētā brīdi mēs izlemsim, vai man turpināt vai aiziet."

Šogad no 11 aizvadītajiem F-1 čempionāta posmiem 10 gadījumos Mihaels Šūmahers piekāpies savam jaunākajam komandas biedram Niko Rosbergam. Arī čempionāta kopvērtējumā Šūmahers viņam zaudē - Rosbergs ar 48 punktiem atrodas septītajā vietā, bet Šūmahers ar 32 punktiem ir desmitais.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
 
Šūmahers nav pārliecināts, ka paliks F-1 arī nākamsezon
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Šūmahers tomēr paliks F-1 uz vēl vienu sezonu
» Andris Biedriņš nākamsezon spēlēs „VEF Rīgā”?
» 'Renault' šķiras no Haidfelda, Senna paliks līdz sezonas beigām

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: