Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 13:25

Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu 385840_506x285

Slovāku uzbrucējs Marsels Hosa ietilps Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" interešu lokā, izdevumam "Sovetskij Sport" atklājis vienības ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.

''Es nemelošu un neteikšu, ka Hosa mūs neinteresē,'' sacīja Sējējs. ''Viss ir atkarīgs no viņa kontrakta summas.''

Sējējs atklāj, ka uztur kontaktu ar Hosas aģentu. ''Mēs sazvanāmies katru nedēļu. Viens otru zinām jau ļoti sen. Runājām arī par Hosu. Viņš neslēpj, ka Marsels vēlētos atgriezties Rīgā, bet viss tomēr ir atkarīgs no kontrakta summas.''

Rīgas "Dinamo'' ģenerālmenedžeris norāda, ka komandas sastāvs drīz varētu būt nokomplektēts. ''Mēs gandrīz esam nokomplektējušu komandu. Pārbaudes laika līgumi ir Cipulim [Mārtiņam] no "Amur" un Jekimovam [Robertam] no Somijas otrās līgas.

Tikmēr 29 gadus vecā Hosas aģents Vladimirs Vujteks juniors atklājis, ka Slovākijas uzbrucēju savās rindās vēlas redzēt četri KHL klubi.

Jaunais klubs, kuru nākamajā sezonā pārstāvēs Hosa, kļūs zināms šīs nedēļas sākumā.

TVNET jau ziņoja, ka jaunākais no brāļiem Hosām pagājušajā sezonā spēlēja Kazaņas "Ak Bars'' sastāvā, taču pagājušajā nedēļā abas puses pēc savstarpējas vienošanās lauza līgumu.

2010./2011. gada sezonā Slovākijas hokejists piedalījās 59 spēlēs, kurās guva 18 vārtus, izpildīja 16 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 14 soda minūtes.

Pirmajās divās KHL sezonās Hosa spēlēja tieši Rīgas "Dinamo" vienībā un kļuva par komandas labāko snaiperi.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Viesis
Viesis
avatar



Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 14:27

Es domāju ka Būtu labi ja Hossa n;aktu uz RD,Hartigana vietā.
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 14:46

Seriijs rakstīja:
Es domāju ka Būtu labi ja Hossa n;aktu uz RD,Hartigana vietā.

Tak domā ko runā. Pirmkārt Hartigans jau nemaz nebūs. Otrkārt, Hartigans bija centrs, bet Hossa ir malējāis uzbrucējs.

Un personīgi es negribu, lai viņš uz Dinamo nāk. Pārāk iedomīgs viņš ir, ja aiztinās, tad lai pats atpakaļ nerādās.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Viesis
Viesis
avatar



Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 14:48

Alternative rakstīja:
Seriijs rakstīja:
Es domāju ka Būtu labi ja Hossa n;aktu uz RD,Hartigana vietā.

Tak domā ko runā. Pirmkārt Hartigans jau nemaz nebūs. Otrkārt, Hartigans bija centrs, bet Hossa ir malējāis uzbrucējs.

Un personīgi es negribu, lai viņš uz Dinamo nāk. Pārāk iedomīgs viņš ir, ja aiztinās, tad lai pats atpakaļ nerādās.


Es domāju to kā vinš būtu jauns RD snaiperis hartigana vietā,bet tas tā..
Atpakaļ uz augšu Go down
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 15:01

es domāju daudzi arī no Latviešu spēlētājiem varētu iemest, ja kāds viņam visu laiku iedotu piespēli vienā vietā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 17:28

Alternative rakstīja:

Un personīgi es negribu, lai viņš uz Dinamo nāk. Pārāk iedomīgs viņš ir, ja aiztinās, tad lai pats atpakaļ nerādās.

Pēc kā tur spried, ka viņš ir iedomīgs? 16

Tici man kad sāksi strādāt un ja tev būs divi piedāvājumi - strādāt darbā kur tev maksā labi, bet otrā tev maksātu ļoti labi un abas darbavietas ir vienlīdzīgi labas. Uz kurieni tu ietu? Protams, ka tur kur maksātu vairāk.

Es gan esmu par to, lai Hossa atkal spēlētu Dinamo, tikai šis teikums
Slovākijas uzbrucēju savās rindās vēlas redzēt četri KHL klubi.
šaubos vai Dinamo būs tas, kas spēs samaksāt par viņu visvairāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
Daredevil
Lietotājs
Daredevil


Gadi : 28
Postu skaits : 556
Punkti : 0
Reģistrējās : 13.04.11
Dzīvesvieta : Rīga

Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu EmptyPirmdiena 25 Jūlijs 2011, 19:12

Viņš pats teica, ka ļoti iespējams, tad, kad beigsies līgums vai lauzīs līgumu ar Ak Bars, viņš atgriezīsies Rīgā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty
PostTēma: Re: Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu   Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Rīgas "Dinamo" lūko iegūt Hosu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Rīgas "Dinamo" aizvada pirmo oficiālo pirmssezonas pārbaudes spēli
» Rīgas 'Dinamo' ieņem 26.vietu Eiropas hokeja klubu rangā
» Podziņš vairs nespēlēs Rīgas "Dinamo" komandā
» Rīgas "Dinamo" turpina sadarbību ar vairākiem hokejistiem
» Rigas 'Dinamo' paraksta pārbaudes līgumu ar Mārtiņu Cipuli

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: