Maskavā bez Varga, bet ar Podziņa uzvaras vārtiem

Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Maskavā bez Varga, bet ar Podziņa uzvaras vārtiem Empty
PostTēma: Maskavā bez Varga, bet ar Podziņa uzvaras vārtiem   Maskavā bez Varga, bet ar Podziņa uzvaras vārtiem EmptyTrešdiena 23 Novembris 2011, 18:06

Maskavā bez Varga, bet ar Podziņa uzvaras vārtiem 1322059150_CSKA-Dinamo-Paalens

Uzvaru ar 2:1 izcīnija Rīgas «Dinamo». Vārtus guva Džeimijs Lundmarks un Ainārs Podziņš.

Lai arī «Dinamo» uz Maskavu devās gandrīz pilnā sastāvā (bez Andra Džeriņa un Roberta Bukarta), ārpus sastāva šodien palika zviedru leģionārs Fredriks Vargs. Mačam kā jau ierasts tika pieteikti septiņi aizsargi un 13 uzbrucēji (rezervē Juris Štāls).

Mača rezultāts jau tika atklāts pirmajā trešdaļā, kad 8. minūtē pēc Aleksandra Ņiživija piespēles vārtus guva Džeimijs Lundmarks. Mirkli vēlāk CSKA sporta pilī vārtu stabu norībināja Mārtiņš Karsums, bet pirmā tešdaļa tā arī noslēdzās.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda sākumā Dmitrijs Kugriševs pielaboja no zilās līnijas mesto ripu un pārspēja Krisu Holtu. Mača 45. minūtē uzvaras vārtus «rīdzinieku» rindās guva Ainārs Podziņš, kurš bija pirmais pie atlekušās ripas un Rastislavam Staņam lika kapitulēt otro reizi. Podziņam šie bija ceturtie vārti sezonā.

«Apollo» spēles zvaigzne Džeimijs Lundmarks.

Šī bija «Dinamo» un CSKA otrā savstarpējā šosezon. Arī pirmajā pārāki bija «Dinamo» hokejisti (5:3).

Pēc šodienas spēles «rīdzinieki» dosies tālāk uz Novokuzņecku, kur tiksies ar «Metallurg». Sekos spēle Habarovskā ar «Amur», Novosibirskā ar «Sibirj», bet izbraukums tiks noslēgts Ufā pret Gagarina kausa ieguvējiem «Salavat Julajev».