Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Esot starp Leduslāčiem #1

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Esot starp Leduslāčiem #1 Empty
PostTēma: Esot starp Leduslāčiem #1   Esot starp Leduslāčiem #1 EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 19:16

Esot starp Leduslāčiem #1 L36u0dhtlb7qrzwhk31e
Leduslāči cerams būs parūpējušies par interesantu rubriku, kura iznāks katru trešdienu, piecas nedēļas pēc kārtas. Šajā rubrikā varēsiet iegūt informāciju par Leduslāčiem, kur ziemo un ko ēd. Šeit tiks intervēti tikai aktīvākie Rīgas spēlētāju, tapēc cerams komanda sarosīsies un varbūt šī rubrika nebūs tikai 5 nedēļu garumā.


Šodien kā pirmais šeit ir nonācis Rīgas GM - Gints Zīle.

Labdien, tev ir tas gods būt pirmajam šajā šovā. Kā jūties pavisam jauni iekārtotajā Leduslāču bāzē?
- Šeit ir forši, man patīk! Es šeit varētu pat dzīvot! 7

Kā līdz šim ir gājis ar komandas komplektēšu un citām lietām? Vai drafts gāja kā ieplānots?
- Drafts bija īstais murgs... Nedabūju daudzus spēlētājus kurus vēlējos iegūt... Bet es drafta laikā mēģināju neiespringt un tāpat dabūju, manuprāt ļoti labu sastāvu!

Kādi būtu mērķi šijai sezonai, izņemot, protams iegūt kausu?
- Iemācīt komandai perfekti saspēlēties, lai vairāki spēlētāji šeit varētu spēlēt vēl vismaz vienu sezonu, kurā mums jau ietu daudz labāk, jo pieredze taču aug visiem! 7

Tu netikai pildi GM pienākumus, bet būsi arī laukuma spēlētājs. Vai jau zini ar ko spēlēsi kopā?
- Nojausma ir, bet tā 100% nezinu, bet šodien vakarā mums ir ieplānots pirmais trenniņš un ta jau redzēs kā būs!

Kuri tev komandā liekas tādi, kuri varētu izsisties tālāk vai izvilkt komandu bezcerīgā situācijā?
- Nu protams ka Jorens, 1.drafta izvēlētais numurs, mūsu kapteinis! Viņš nevar pievilt komandu, tāpēc viņam jāmēģina sevi atdot pilnībā spēlei! Vēl noteikti labs spēlētājs būs Šīmanis, bet žēl ka viņš ir Labās malas uzbrucējs, ja būtu kreisās malas uzbrucējs, tad man būtu daudz vieglāk ar pareizo maiņu atrašanu! 7

Cik bieži tev ir treniņi? Un cik reizes dienā?
- Pats trennējos divas reizes dienā! Man mājā ir sava personīgā trennažieru zāle kur es varu trennēties! Bet uz ledus uzzeju vienu reizi dienā!

Vai esi viens no šiem spēlētājiem, kuriem patīk iedzert?
- Es nēpīpēju, nedzeru! Nav man sliktu paradumu! Varbūt tieši šis ir viens no iemesliem, kāpēc es esmu ticis tādā līgā kā UHL!!!

Kapēc tieši spēlējat pa centru?
- Kādreiz spēlēju kā labās malas uzbrucējs, gāja man salīdzinoši labi, pat ļoti labi! Bet mans personīgais trenneris atklāja ka man ir ļoti labs iemetiens, tāpēc es tagad spēlēju kā Centrs, nu grūtāk ir nekā labās malas uzbrucējam, bet nu cenšos, cenšos, ar laiku gan jau būs labi! 7

Cik nūjas parasti tev ir līdzi uz spēli?
- 10 vai vairāk! Nesaudzēju es nūjas, situ pa ripu, cik vien stipri varu un tāpēc bieži sanāk salauzt nūjas! 7

Varbūt varat kaut ko pastāstīt par saviem hobījiem?
- Nav man tādu īsti hobiju, visu laiku daru pēc iespējas vairāk kas uzlabotu manas spēlētāja un trennera prasmes hokejā! 7 Bet sanāk dažreiz ar draugiem uzspēlēt basketbolu mūsu arēnā! 7 Sanāk ar dažreiz paballēties, bet kā jau teicu, es nepīpēju un nedzeru, nu dažreiz varbūt iedzeru kādu alus kausu, bet nevairāk! 7
Atpakaļ uz augšu Go down
riekstins
Lietotājs
riekstins


Gadi : 27
Postu skaits : 197
Punkti : 0
Reģistrējās : 20.07.11

Esot starp Leduslāčiem #1 Empty
PostTēma: Re: Esot starp Leduslāčiem #1   Esot starp Leduslāčiem #1 EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 19:36

Labs raksts!

Tagad izskatās ka sāksies rakstu kaujas 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

Esot starp Leduslāčiem #1 Empty
PostTēma: Re: Esot starp Leduslāčiem #1   Esot starp Leduslāčiem #1 EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 19:47

Jā, bija interesanti šo to palasīt.
Vienīgais atstarpe no logo līdz pirmajam teikumam, ir daudz par lielu, bet tā ir ok.
Atpakaļ uz augšu Go down
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Esot starp Leduslāčiem #1 Empty
PostTēma: Re: Esot starp Leduslāčiem #1   Esot starp Leduslāčiem #1 EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 19:49

Vaino Black, ka tādu uztaisija. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Esot starp Leduslāčiem #1 Empty
PostTēma: Re: Esot starp Leduslāčiem #1   Esot starp Leduslāčiem #1 EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 19:51

Enigma rakstīja:
Vaino Black, ka tādu uztaisija. Esot starp Leduslāčiem #1 364988687
Varēji jau uz PS agriezt 7 Es uztaisiju un sūtiju tev, nepaskatiijos ka tādas atstarpes 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Sponsored content





Esot starp Leduslāčiem #1 Empty
PostTēma: Re: Esot starp Leduslāčiem #1   Esot starp Leduslāčiem #1 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Esot starp Leduslāčiem #1
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» ''Ašā'' Minūte ar Edvardu Kaktussu no ''Leduslāčiem''

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: