Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)

Go down 
+22
Richs
riekstins
Letonia
MrTomazz
Ice Cold
FeedBack
devils435
bratka7
Guzha.
Janis9
E.Pancileiko
STOUNED
Olološ.
OwlNation
Kašelis
Enigma
T-Mac
KIDD
Danjiks
Next One
Krish
Daredevil
26 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorsZiņojums
Daredevil
Lietotājs
Daredevil


Gadi : 28
Postu skaits : 556
Punkti : 0
Reģistrējās : 13.04.11
Dzīvesvieta : Rīga

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyPirmdiena 14 Novembris 2011, 20:25

2. ir J.Kraucis a 1. ir Dēze?
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyPirmdiena 14 Novembris 2011, 20:26

Jā, lkm
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyPirmdiena 14 Novembris 2011, 22:06

''Kuldīgas Indiāņu arēna''

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Hso9y5xn8ltbmlvuxgu0_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 2x5e3ctc207cppd6leq_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Zvucl5uhxrxo8afne3c_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 0iwoa3ud6iw2ws18a1g4_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 D5x1sk0oyj09l5ismjke_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 J5gndiym4vmixtyoar0t_thumb

Kā nākamā un pēdēja būs HK Liepāja arēna.
Atpakaļ uz augšu Go down
MrTomazz
Lietotājs
MrTomazz


Gadi : 27
Postu skaits : 105
Punkti : 0
Reģistrējās : 22.10.11
Dzīvesvieta : Kandava

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyPirmdiena 14 Novembris 2011, 22:11

Itkā ok ,bet man kaut kā nepatīk!!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
STOUNED
Lietotājs
STOUNED


Gadi : 28
Postu skaits : 131
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.10.11
Dzīvesvieta : KANDAVAS LABAIS KRASTS

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyPirmdiena 14 Novembris 2011, 22:18

tur kaut kas pietrūksts 4 bet nezinu kas
peitrūksts dzirkts vai saucama ODZIŅA
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 17:10

Ir ok, nav nekādas vainas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Olološ.
Lietotājs
Olološ.


Postu skaits : 82
Punkti : 55
Reģistrējās : 23.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:39

LEDUSLACHU HOME FORMA:
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 5afgv37s0am5t97tj03q_thumb


Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:41

Ir labas, bet es nez man tas rozigais vai kas ta pa krāsu prasītos uz kaut kādu sarkanu, ne spilgi, bet normalu, hvz, aij lab šitā pat būs labi
Un Krister, tas logo nav pa lielu? 7 es nezinu kā jābūt normāli, bet man liekas ka ir pa lielu 7


Pēdējo reizi labojis Black Star Otrdiena 15 Novembris 2011, 18:42; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
MrTomazz
Lietotājs
MrTomazz


Gadi : 27
Postu skaits : 105
Punkti : 0
Reģistrējās : 22.10.11
Dzīvesvieta : Kandava

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:41

Hmmm....
Laba 1 Tikai varēji varbūt kaut ko pievienot...
Atpakaļ uz augšu Go down
Olološ.
Lietotājs
Olološ.


Postu skaits : 82
Punkti : 55
Reģistrējās : 23.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:44

Black Star rakstīja:
Ir labas, bet es nez man tas rozigais vai kas ta pa krāsu prasītos uz kaut kādu sarkanu, ne spilgi, bet normalu, hvz, aij lab šitā pat būs labi
Un Krister, tas logo nav pa lielu? 7 es nezinu kā jābūt normāli, bet man liekas ka ir pa lielu 7

Taa sarkana krāsa ir kā logo, tpc liku tādu!
Un uz formas- Vo es pats nevareju saprast vai nav par liel' ;DD Meiginaju taisit mazaku, bet tad atkal vins izskatijas riktig mazs! ;DD
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:48

Krister, neiebilsti arī Guzham uztaisīt formas? Jo man projekts jātaisa. Ledus es uztaisīšu, jo tas tik daudz laika neprasa.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Olološ.
Lietotājs
Olološ.


Postu skaits : 82
Punkti : 55
Reģistrējās : 23.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:50

Es nez... Kkka negribās ;DD

btw, mosh lai njem tas no BSHL ko taisiju, manuprat tas bij' norm, jo ta es prosta varu nonjemt tos BSHL logo un aidāā!
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 18:53

Dvj, tad dari tā. Jo nu jā, tās no BSHL bija labas.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 19:48

man nav ko darīt un es tulīt pabeigšu lēnā garā taisīt Liepājas formas.. 7 Bet es tāpat vien taisu.. 7 Ja derēs, tad prieks... 7 UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 120511517
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 19:57

IETEIKUMS: IZVEIDOT LĪGAS PREWIEV SADAĻU KURĀ LIEK VISU KAS TE IR KUR NAV LIETOTAJU POSTU UN TĀDĀ GARĀ...
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Guzha.
Lietotājs
Guzha.


Gadi : 28
Postu skaits : 51
Punkti : 11
Reģistrējās : 18.07.11
Dzīvesvieta : Liepāja - LV

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:24

Alternative rakstīja:
Dvj, tad dari tā. Jo nu jā, tās no BSHL bija labas.
eueueu, pie teikšanas esmu ES nevis TU. ;DDD māan jau viņas ir apnikušas vaig savādākas. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
OwlNation
Hall Of Fame
OwlNation


Gadi : 27
Postu skaits : 1990
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:28

Guzha. rakstīja:
Alternative rakstīja:
Dvj, tad dari tā. Jo nu jā, tās no BSHL bija labas.
eueueu, pie teikšanas esmu ES nevis TU. ;DDD māan jau viņas ir apnikušas vaig savādākas. ;D

Piedod, boss. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:37

Guzha. rakstīja:
Alternative rakstīja:
Dvj, tad dari tā. Jo nu jā, tās no BSHL bija labas.
eueueu, pie teikšanas esmu ES nevis TU. ;DDD māan jau viņas ir apnikušas vaig savādākas. ;D

Nezinu patīk vai nē, man vnk nebija ko darīt. Ja der, tad ņem ciet, ja nē, tad nē. 7
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Hgfhfasnyzigi6jw5em6_thumb
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:41

hz, man liekas labas, tik logo samazini. 2


''HK Liepāja Arēna''


UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 B425p4x2m12sasbabrcs_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Gd3n0wc8pal1vpn7c6cr_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 C12hotp8yacvb9xapk3m_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Sbdxxk48jz5aj9n3pwz1_thumb

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 7r29b4oz5d20ofj783k_thumb

un tur, kur tas hotdogs aizmugurē, jaunu līgumu noslēdza HK Liepāja, ar jaunu sponsoru. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
MrTomazz
Lietotājs
MrTomazz


Gadi : 27
Postu skaits : 105
Punkti : 0
Reģistrējās : 22.10.11
Dzīvesvieta : Kandava

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:49

Šiem man briesmīgi patīk logo xD
Tādējādi arī arēna patīk xD
Atpakaļ uz augšu Go down
Janis9
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:49

Black Star rakstīja:
IETEIKUMS: IZVEIDOT LĪGAS PREWIEV SADAĻU KURĀ LIEK VISU KAS TE IR KUR NAV LIETOTAJU POSTU UN TĀDĀ GARĀ...

īsti nesapratu domu līdz galam..
vari pateikt vienu topiku kā piemēru?
un kāpēc nosaukums Prewiev? aa un vispār pareizi raksta preview, bet vienalga ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:52

topiks kur liek visu addonu skrinus, bet kur neviens neposto...
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 20:59

ja kādam vajag uzmeikošu fp. UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 281155270
Atpakaļ uz augšu Go down
Next One
Lietotājs
Next One


Gadi : 25
Postu skaits : 893
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyOtrdiena 15 Novembris 2011, 21:02

Ja būtu stitch, tad man arī patiktu 7 Redz kur ir ar mazāku logo
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Woyshtcbme69y4naj2zl_thumb
Atpakaļ uz augšu Go down
Guzha.
Lietotājs
Guzha.


Gadi : 28
Postu skaits : 51
Punkti : 11
Reģistrējās : 18.07.11
Dzīvesvieta : Liepāja - LV

UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 EmptyTrešdiena 16 Novembris 2011, 13:09

Rihardiņš rakstīja:
Ja būtu stitch, tad man arī patiktu UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 364988687 Redz kur ir ar mazāku logo
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Woyshtcbme69y4naj2zl_thumb


diezgan normālas, bet vecās, bija zaibisākas. ;D varētu taka vecāš tikai melnas ar dzeltenu ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty
PostTēma: Re: UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)   UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji) - Page 4 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
UHL Grafika (ekipējumi, komandu grafikas, spēlētāji)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 4 no 9Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Labākas grafikas.
» UHL Vadība - Visu zvaigžņu spēlē tiksies: Jurēvičus Komanda pret Zīles Komandu
» UHL Komandu un spēlētāju statistikas
» 'Ferrari' boss: mēs būvējam neuzvaramu komandu
» Daugaviņš sezonai gatavosies kopā ar "Dinamo" komandu

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: