Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Raw Offtopic

Go down 
+5
KIDD
Fang
Raimiz
Enigma
T-Mac
9 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorsZiņojums
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 19:47

Nu, kā sokās? Uz cikiem solās būt ?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 19:48

Vel apmēram 20 min jagaida līdz konvertēsies Raw Offtopic - Page 4 120511517
Atpakaļ uz augšu Go down
KIDD
Lietotājs
KIDD


Postu skaits : 634
Punkti : 0
Reģistrējās : 20.07.11

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 21:13

Jaa the miz skatoties tu nedabusi wwe jostu Raw Offtopic - Page 4 1805953252 Raw Offtopic - Page 4 2187637889 un nevajaga manu datumu sspikot jo tas ir mans turning points priekss maniiim saproti 2 un jaa egde es tevi vineeju 1
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 21:15

Resurrected rakstīja:
Jaa the miz skatoties tu nedabusi wwe jostu Raw Offtopic - Page 4 1805953252 Raw Offtopic - Page 4 2187637889 un nevajaga manu datumu sspikot jo tas ir mans turning points priekss maniiim saproti Raw Offtopic - Page 4 1071211947 un jaa egde es tevi vineeju Raw Offtopic - Page 4 650269930

Nākamais Raws būs ASOM!!! Tur daudz kas notiks un vēl ir viena vieta par WWe jostu Raw Offtopic - Page 4 351549032
Es jau zinu kaa viss notiks, man pašam liekas ka nākamnedēļ būs labākais Raws pagaidām 7 tik vēl bik jāpiedomā pie viņa, bet tā jau viss skaidrs!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 22:46

Nu vienkārši wtf, nekāds sakars Rawam, domāju, ka simulē pēc storyline utt.
R-Truth vispār met ārā no rostera, jo viņš nepiedalīsies tajā līgā, un tag team ar es viņu arī nēesmu, tāpat storyline netaisi mums.

Citēt :
Tur daudz kas notiks un vēl ir viena vieta par WWe jostu Raw Offtopic - Page 4 351549032

Ko tu teiksi par R-Truth vs The Miz.? Jo ja es nebūšu fatal 4-way, tad pirkšu championship vai no 1.contender's matču par kādiem no tituliem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 22:58

1.simuleju pec storylainiem, pats viņus nezini, tāpēc nesaki!
2.Nemetīšu!
3.Ne!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 23:19

Black Star rakstīja:
1.simuleju pec storylainiem, pats viņus nezini, tāpēc nesaki!
2.Nemetīšu!
3.Ne!

Nu lab dari, kā gribi, bet es tev Smackdownā dodu visu.
Vienkārši saproti, es esmu visaktīvākais wrestleris no tava šova, tas ir pirmkārt, otrkārt esmu otra šova gm, varētu kautcik izrādīt respektu vai cieņu, nevis tik visus matčus zaudē un zaudē, a vot kautkādiemmidcarderiem, gan speciāli ļauj vinēt, dēļ storyliniem. Nejau es vēlos, lai tu simulē, lai tik es uzvaru, bet nu taisi storyline, kurā es arī kādreiz uzvaru.
Un ar R-Truth man nekāds tag team nav bijis un nebūs, negribu ar viņu sapīties, gribēju prosta sākt normālu karjeru, a vot tagad mani taisa par badass.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 23:25

Raimiz rakstīja:
Black Star rakstīja:
1.simuleju pec storylainiem, pats viņus nezini, tāpēc nesaki!
2.Nemetīšu!
3.Ne!

Nu lab dari, kā gribi, bet es tev Smackdownā dodu visu.
Vienkārši saproti, es esmu visaktīvākais wrestleris no tava šova, tas ir pirmkārt, otrkārt esmu otra šova gm, varētu kautcik izrādīt respektu vai cieņu, nevis tik visus matčus zaudē un zaudē, a vot kautkādus midcarderiem, gan speciāli ļauj vinēt, dēļ storyliniem. Un ar R-Truth man nekāds tag team nav bijis un nebūs, negribu ar viņu sapīties, gribēju prosta sākt normālu karjeru, a vot tagad mani taisa par badass.

Bāc vaita tev nebija story lains par WWE jostu? Bija, vot sēdi un gaidi blje nākamo rawu vai fatal 4 way un redzēsi kas notiks!!!
Nebūs te kā WWE nebūs te Cenas,Ortoni,Panki kuri uzvar katrā mačā!!!
Kā man viss ir izplānots tā ar būs!!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 23:26

Black Star rakstīja:
Raimiz rakstīja:
Black Star rakstīja:
1.simuleju pec storylainiem, pats viņus nezini, tāpēc nesaki!
2.Nemetīšu!
3.Ne!

Nu lab dari, kā gribi, bet es tev Smackdownā dodu visu.
Vienkārši saproti, es esmu visaktīvākais wrestleris no tava šova, tas ir pirmkārt, otrkārt esmu otra šova gm, varētu kautcik izrādīt respektu vai cieņu, nevis tik visus matčus zaudē un zaudē, a vot kautkādus midcarderiem, gan speciāli ļauj vinēt, dēļ storyliniem. Un ar R-Truth man nekāds tag team nav bijis un nebūs, negribu ar viņu sapīties, gribēju prosta sākt normālu karjeru, a vot tagad mani taisa par badass.

Bāc vaita tev nebija story lains par WWE jostu? Bija, vot sēdi un gaidi blje nākamo rawu vai fatal 4 way un redzēsi kas notiks!!!
Nebūs te kā WWE nebūs te Cenas,Ortoni,Panki kuri uzvar katrā mačā!!!
Kā man viss ir izplānots tā ar būs!!!!

Nu jā parastiem wrestleriem kā Sheamus, kuri tik noskatās Rawu, itkā nekas nebūtu noticis, tie ir WWE Championi, a vot tieši aktīvākie nē. Bet nu lab gaidīšu, tāpat zinu, ka nekas labs nebūs, jo man jau tā karjera ar daudziem zaudējumiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 02 Novembris 2011, 23:38

Raimiz rakstīja:
Black Star rakstīja:
Raimiz rakstīja:
Black Star rakstīja:
1.simuleju pec storylainiem, pats viņus nezini, tāpēc nesaki!
2.Nemetīšu!
3.Ne!

Nu lab dari, kā gribi, bet es tev Smackdownā dodu visu.
Vienkārši saproti, es esmu visaktīvākais wrestleris no tava šova, tas ir pirmkārt, otrkārt esmu otra šova gm, varētu kautcik izrādīt respektu vai cieņu, nevis tik visus matčus zaudē un zaudē, a vot kautkādus midcarderiem, gan speciāli ļauj vinēt, dēļ storyliniem. Un ar R-Truth man nekāds tag team nav bijis un nebūs, negribu ar viņu sapīties, gribēju prosta sākt normālu karjeru, a vot tagad mani taisa par badass.

Bāc vaita tev nebija story lains par WWE jostu? Bija, vot sēdi un gaidi blje nākamo rawu vai fatal 4 way un redzēsi kas notiks!!!
Nebūs te kā WWE nebūs te Cenas,Ortoni,Panki kuri uzvar katrā mačā!!!
Kā man viss ir izplānots tā ar būs!!!!

Nu jā parastiem wrestleriem kā Sheamus, kuri tik noskatās Rawu, itkā nekas nebūtu noticis, tie ir WWE Championi, a vot tieši aktīvākie nē. Bet nu lab gaidīšu, tāpat zinu, ka nekas labs nebūs, jo man jau tā karjera ar daudziem zaudējumiem.

Tak jebal beidz čīkstēt vienreiz! Ar šito varēja noprast ka tevi vislaik būs jāliek par WWE čempionu.., bet tā nebūs!
Un blje velviens tizls posts, no WWE champ storylaina ārā, ņem pērc tos mačus pats, ja tev nepatīk kā es veidoju ko! Tici man pats vēlāk nožēlosi!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
KIDD
Lietotājs
KIDD


Postu skaits : 634
Punkti : 0
Reģistrējās : 20.07.11

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 03 Novembris 2011, 12:51

Skatos ka raimizam kau kas nepatiik pats vainiigs ka lielijie ka busi WWE Champions 1 un ka vinesi Batistu 18 7
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 03 Novembris 2011, 13:44

Resurrected rakstīja:
Skatos ka raimizam kau kas nepatiik pats vainiigs ka lielijie ka busi WWE Champions Raw Offtopic - Page 4 650269930 un ka vinesi Batistu Raw Offtopic - Page 4 253468018 Raw Offtopic - Page 4 364988687
Blje tu vel nesāc te! Pizdu nav man garīga, vel tādi posti, nahujtevi ar ara no US champ storylaina!
Bišk noriebies ka te viens uz otru diršas! Raw Offtopic - Page 4 2047854417
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Kuklikz
Lietotājs
Kuklikz


Gadi : 27
Postu skaits : 1096
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Kuldīga

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 03 Novembris 2011, 13:59

Nu bet tas taču ir kruti simulētā wrestlinga spēlē kādu uzvarēt 7 7
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptySestdiena 05 Novembris 2011, 22:54

Raimiz rakstīja:
Par Raw Supershow balvas iegūst:

* Resurrected - 10 punkti.
* Enigma - 5 punkti.
Tu viņiem jau ieliki, bvai man ielikt?
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptySestdiena 05 Novembris 2011, 22:57

Black Star rakstīja:
Raimiz rakstīja:
Par Raw Supershow balvas iegūst:

* Resurrected - 10 punkti.
* Enigma - 5 punkti.
Tu viņiem jau ieliki, bvai man ielikt?

Es lieku tiem wrestleriem, kuri ir no Smackdown, tātad tev Resurrected ir jāieliek tie 10 punkti.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptySestdiena 05 Novembris 2011, 23:45

Tikko pamanīju ka pagājušajā Rawā nēsu vienu maču uzhostējas, tas bija Vladimir Kozlov vs Justin Gabriel vs Rey Mysterio vs Matt Hardy (Uzvarētājs nākamāja Rawā cīnīsies pret Zaku Ryderu par kvalifikāciju Fatal 4 way US mačam)

Krč pirmo nopinnoja Hardiju(Kozlovs)
Otro nopinnoja Gabrielu(Kozlovs)
Un beigās uzvarēja Mysterio
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 09 Novembris 2011, 16:41

Raw video taisu šodien uz ātro, tāpēc varētu būt tāds nekvalatīvs, galīg nav laika, daudz jāmācas+ mamma ar brali no slimnicas atbrauca...


Pēdējo reizi labojis Black Star Trešdiena 09 Novembris 2011, 16:50; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyTrešdiena 09 Novembris 2011, 16:43

Black Star rakstīja:
Raw video taisu šodien uz ātro, tāpēc varētu būt tāds nekvalatīvs, galīg nav laika, daudz jāmācas+ mamma ar brali no slimnicas atbrauca...

Galvenais, lai es būtu un jā, lai tev daudz laika, lai labi veicas mācības un, lai tavam brālim viss kārtība, un uploadē Rawu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 16:33

Jā, pizdū, es gribēju no paša sākuma jau Chris Jericho, bet tagad Raimiz izdomā ka negrib ar Miz un paņem Jericho. WTF Raw Offtopic - Page 4 1018903473
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 16:56

Enigma rakstīja:
Jā, pizdū, es gribēju no paša sākuma jau Chris Jericho, bet tagad Raimiz izdomā ka negrib ar Miz un paņem Jericho. WTF Raw Offtopic - Page 4 1018903473

Kāpēc, tad tu ņēmi Edge nevis Chris Jericho? Es paņēmu tāpēc, ka likās, ka neviens neiebildīs, ja visi jau ir izvēlejušies savus mīļākos wrestlerus (pārsvarā).
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Kuklikz
Lietotājs
Kuklikz


Gadi : 27
Postu skaits : 1096
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Kuldīga

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 17:22

Ja jau pohujā var mainīt wrestlerus es arī varu nomainīt? :oops:
Atpakaļ uz augšu Go down
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 17:23

Es jau no paša sākuma gribēju Chris Jericho un kad prasiju tu teici, ka Jericho nevar, jo viņš Tag Team champion.
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 17:41

Kuklikz rakstīja:
Ja jau pohujā var mainīt wrestlerus es arī varu nomainīt? :oops:

Nezinu grūti būs pateikt, jo es jericho jau sen plānoju ņemt un visus iemeslus kāpēc utt, teicu Black Star, un viņš protams nomainīja manu wrestleri, tas tāpēc, ka otram šovam esmu gm, tāpēc man tas ir daudz vieglāk, bet nu protams vairs nemainīšu, un jebkurā gadījuma, lai nomainītu wrestleri ir smagi jāpišās, jāvelk tur jauna dziesma, storylines pa jaunam utt. Tāpēc, ja jūs negribat tik ļoti mainīt wrestleri, tad nemainat, bet ja gribat ļoti ļoti, tad jārunā ar GM, mēs jau būtu priecīgi, ja nemainītu. + Visi punkti būs dzēsti, karjera utt, viss pa jaunam būs.

p.s enigma, tad bija savādāk, jo es domāju jeri-show tag team championus uz ilgu laiku, tad nevarēja izvēlēties, bet tagad var, jo jeri-show kjipa izjuka un jericho pa midcarderi smackdown showa, ari nothing special.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 18:06

ā nu tad jau varam mainīt, kad gribam pret to kurš vairs nav čempions
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 EmptyCeturtdiena 10 Novembris 2011, 18:09

Enigma rakstīja:
ā nu tad jau varam mainīt, kad gribam pret to kurš vairs nav čempions

Ar manu un BS atļauju. Domā mums arī patīk, kad mēs pišamies pie tā šova, simulējam viņu stundu, pēc tam veidojam stundu, pēc tam uploadējam dažas stundas/dienas, tas nav nemaz tik viegli, a vot jūs te apspriežat, ka gribat mainīt wrestlerus, labāk būtu bijuši aktīvāki offtopikos u.c. Ir tikai pagājusi viena nedēļa un tu jau gribi mainīt wrestleri.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Sponsored content





Raw Offtopic - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Raw Offtopic   Raw Offtopic - Page 4 Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Raw Offtopic
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 4 no 6Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Smackdown Offtopic
» WWE Fatal 4-Way 2011 Offtopic

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: