Punkti : 0
Reģistrējās : 02.09.11
Dzīvesvieta : Rīga, Ķengarags.

Plekanecam 1+2, "Canadiens" sagrauj "Jets" Empty
PostTēma: Plekanecam 1+2, "Canadiens" sagrauj "Jets"   Plekanecam 1+2, "Canadiens" sagrauj "Jets" EmptyPirmdiena 10 Oktobris 2011, 15:54

Aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā tika aizvadītas divas spēles. Monreālas "Canadiens" sakāva Vinipegas "Jets", savukārt Edmontonas "Oilers" pēcspēles metienos tika galā ar Pitsburgas "Penguins".

Monreālas hokejisti izbraukuma spēlē pret "Jets" vadībā izvirzījās jau spēles ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Maikls Kamaleri, bet otrajā trešdaļā pārsvaru dubultoja Tomāšs Plekanecs – 2:0. Trešā perioda ievadā gan Vinipegas komandai izdevās samazināt rezultātu līdz minimumam, taču tūlīt pat sekoja "Canadiens" atbilde – nepilnu astoņu minūšu laikā trīs vārtu guvumu, kas Monreālas klubam atnesa graujošu uzvaru – 5:1.

Tomāšs Plekanecs kaldināja "Canadiens" uzvaru ar gūtajiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, savukārt vārtos teicami darbojās Karejs Praiss, atvairot 30 no 31 metiena.

Citā spēlē vārtos augstvērtīgu sniegumu demonstrēja Devans Dubniks, atvairot 33 no 34 metieniem un palīdzot Edmontonas "Oilers" savā laukumā pēcspēles metienos ar 2:1 pieveikt Pitsburgas "Penguins". Uzvaru Edmontonai nodrošināja Alesa Hemskija pēcspēles metiens. Jāuzsver, ka arī pretējos vārtos Brents Džonsons aizvadīja labu spēli – atvairīti 34 no 35 metieniem, tiesa, pēcspēles metienu sērijā divus metienus nebija pa spēkam noķert.

Dzīvesvieta : Pļaviņas

PostTēma: Re: Plekanecam 1+2, "Canadiens" sagrauj "Jets"   Plekanecam 1+2, "Canadiens" sagrauj "Jets" EmptyPirmdiena 10 Oktobris 2011, 16:03