Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Bijušais Latvijas izlases treneris izglābj jaunā hokeja talanta dzīvību

Go down 
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Bijušais Latvijas izlases treneris izglābj jaunā hokeja talanta dzīvību Empty
PostTēma: Bijušais Latvijas izlases treneris izglābj jaunā hokeja talanta dzīvību   Bijušais Latvijas izlases treneris izglābj jaunā hokeja talanta dzīvību EmptyCeturtdiena 08 Septembris 2011, 14:43

Divdesmit gadus vecais hokeja uzbrucējs Maksims Zjuzkins ir dzimis laimes krekliņā: puisi burtiski dažas stundas pirms izlidošanas svītroja
no Jaroslavļas “Lokomotiv” sastāva izbraukuma tūrei.

“Lokomotiv” jauniešu komandas spēlētājam Maksimam Zjuzkinam bija jābūt liktenīgajā “JAK-42” reisā, kurš avarēja pie Jaroslavļas, tomēr pēdējā
brīdī komandas treneri nolēma svītrot uzbrucēju no pasažieru skaita.

Maksims gatavojās lidot uz Minsku, lai aizvadītu savu karjeras pirmo KHL maču, bet nākamajam mačam bija jānotiek Maskavā jau jauniešu
komandas “Loko” sastāvā.

“Treneris Pjotrs Vorobjovs (kādreizējais Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris) nolēma, ka Minskā es tik un tā uz
ledus netikšu, tāpēc labāk man uzreiz vajadzēja doties uz Maskavu palīdzēt jauniešu komandai,” stāsta Maksims. “To, ka es nelidoju,
uzzināju tikai iepriekšējā vakarā.”

Puisis atzina, ka pagaidām nespēj aptvert savu veiksmi. Prieks par to, ka palicis dzīvs, izplēn, atceroties komandas biedru zaudējumu.
“Ļoti smagi. Visi mirušie puiši bija mani draugi. Mēs aprunājāmies pirms izlidošanas, viņi visi bija kaujinieciski noskaņoti un gatavi uzvarai.”

“Loko” galveno treneri Pjotru Vorobjovu, kurš jaunieti pasargāja no drošas nāves, Maksims tagad sauc par krusttēvu. “Es viņam esmu ļoti
pateicīgs, jo faktiski Pjotrs Vorobjovs izglāba man dzīvību. Šī diena kļūs par manu otro dzimšanas dienu.”

Atgādināsim, ka lidmašīna “JAK-42”, kurā atradās visa Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, ieskaitot leģendāro Latvijas hokeja izlases
aizsargu Kārli Skrastiņu, nogāzās netālu no Tunošnas lidostas. Lainers ar 37 pasažieriem un astoņiem apkalpes locekļiem iegāzās Volgā,
visticamāk, pilota kļūdas dēļ.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
 
Bijušais Latvijas izlases treneris izglābj jaunā hokeja talanta dzīvību
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Rīt Rīgā ieradīsies hokeja izlases galvenais treneris Nolans
» Nosaukti Latvijas hokeja izlases kandidāti pasaules čempionātam
» Amatā apstiprina jauno Latvijas hokeja izlases galveno treneri
» "Vityaz" treneris Nazarovs: "Rīkojos vīrišķīgi"
» Znaroks: nekas par Baltkrievijas izlases vadīšanu vēl nav izlemts

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: