Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Raimiz WWE Reviews.

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyPiektdiena 26 Augusts 2011, 18:04

Šeit es rakstīšu WWE Apskatus par Šoviem, Wrestleriem un Matčiem.

Raimiz WWE Reviews. Wwe%20logo.png_thumb

Mani mīļākie Wrestleri:

1) The Miz.
2) Batista.
3) Dolph Ziggler.
4) Christian.
5) Chris Jericho.


Edidots: 7.Septembrī.

Mani mīļākie PPV:

1) Survivor Series. [2009]
2) Money In The Bank. [2010]
3) Tables, Ladders & Chairs. [2009]
4) Money In The Bank. [2011]
5) Survivor Series. [2009]


Edidots: 31.Augustā.

Mani mīļākie matči:

1) The Miz vs Daniel Bryan. [Raw 15.02.2011]
2)
Raw Money In The Bank. [Money In The Bank 2010]
3) The Miz vs Randy Orton. [TLC 2010]
4)
Batista vs Rey Mysterio. [Survivor Series 2009]
5) Batista vs The Undertaker. [TLC 2009]

Edidots: 31.Augustā.

Vispārīgi:

1) Mīļākais Wrestleris: The Miz.
2) Mīļākais PPV:
Survivor Series 2009.
3) Mīļākais Matčs: Raw 15.02.2011 - The Miz vs Daniel Bryan.

Edidots:


Pēdējo reizi labojis Raimiz Trešdiena 07 Septembris 2011, 14:09; labots 9 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptySestdiena 27 Augusts 2011, 19:11

Smackdown 26.08.2011

Bret Hart & Christian & Mark Henry ringā: Atkal Brets, no vienas puses cerēju, ka viņš būs vispārīgi Smackdown GM, bet, tomēr bija tikai uz vienu šovu. Par Christian, nu cmon, cienu viņu kā heel, bet nu vēlviens match? Nezinu vai to izturēšu.. Bet pēc tā matcha ceru, ka viņš būs midcarderis vai zemāks līmenis. Par Mark Henry, nu jā, vienkārši ideāls gimmiks, ceru, ka arī uzvarēs whc no ortona. 6/10

Daniel Bryan vs Christian: Cerēju, ka uzvarēs Christian un arī uzvarēja, ar smuku killswitch, bet tā var teikt visu matchu patinu. Labi, ka Daniel Bryan zaudēja, jo nekad nav viņš paticis. 6/10

Heath Slater vs Sin Cara: Neviens no šajiem wrestleriem man nepatīk, un vel tās Sin Cara's gaismas, entrance un ringā vienkārši nevaru ciest, šo matču es ātri patinu, un pat nezinu, kas uzvarēja, laikam, ka atkal Sin Cara. 2/10

Randy Orton vs Ted DiBiase: Vot šis match bija kautcik normāls, patika, ka biežvien reversoja movus viens no otra, gan ortons, gan dibiase bija labi šajā matchā, bet nu ortonam kādā smackdown matchā ir arī jāzaudē, jo tagad viņš pamatīgi ir babyface. 7/10

Kelly Kelly vs Tamina: Protams, ka es šito matchu neskatījos, bet skatījos tikai uz vecenēm, bet nu neko tādu labu nevarēja ieraudzīt. 5/10

Matt Striker intervē Jinder Mahal: Pat ja es arī cienu Jinder Mahal & The Great Khali, šī intervija bija galīgi garām. 4/10

Ezekiel Jackson vs The Great Khali: Awesome, šis match arī bija skatāms, Ezekiel Jackson submission finišeris uz Khali vienkārši iespārdija. Un The Great Khali manā skatījumā ir ļoti slikts wrestleris, tik staigā un izmet no ringa, tas arī viss. 7/10

Todd Grisham intervē Randy Orton: Tāda sajūta, ka ortons intervijā saka vienu un to pašu, par cik man ortons nepārāk, tāpēc šo interviju var teikt nemaz neklausījos un patinu, zināju iznākumu. 4/10

Sheamus vs Mark Henry: Šis kā main event match, man visvairāk arī patika, matcha sākuma bija nojauta, ka Sheamus uzvarēs ar pin, bet tomēr ar count-out, bet tad, kad viņi abi bija ringā, bija rēcīgi skatīties, kā Sheamus meiģināja dabūt godzillu zemē, bet nu triki, gan nebija iespaidīgi. 7/10

Par Smackdown: 5/10
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptySestdiena 27 Augusts 2011, 19:47

Apskats par Wrestleri - ''The Miz''.


Raimiz WWE Reviews. The-miz

Michael "Mike" Gregory Mizanin (dzimis oktobris 8, 1980), ir amerikāņu profesionāls cīkstonis un bijušais realitātes televīzijas personība, labāk pazīstams ar savu ringa vārdu Miz. Viņš parakstīja līgumu ar WWE, kur viņš konkurē Raw šovu.

Mizanin's pirmo reizi ieguva slavu kā loceklis MTV 's Real World: Atgriezties uz Ņujorku , kas pirmo reizi bija tiešraidē 2001, un tās spinoff sērija, Real World/Road Rules Challenge . Viņš vēlāk bija ceturtajā sezonā Tough Enough , televīzijā konkurence, kas balvu ieguvējs saņems WWE līgumu, un viņš kļuva par finālistu. Mizanin's ir arī uzstājies televīzijas šovos, kā piemēram: Battle of the Network Reality Stars, Fear Factor, Identity, Ghost Hunters, Dinner Impossible un Are You Smarter Than a 5th Grader?.

Mizanin's bija apmācīts un cīnījās iekš Ultimate Pro Wrestling un Deep South Wrestling, kur viņš kļuva par pirmo Deep South Heavyweight čempionu . Mizanin's tika nosūtīts uz Ohio Valley Wrestling (OVW), uz tag team komandas darbību un uzvarēja tag team titulu, OVW Dienvidu Tag Team čempions, vienu reizi.

Pēc parakstīšanas ar WWE, Mizanin's bija uzņēmējs gada WWE Diva šovam ''WWE Diva Search'' 2006. Pēc viņa hostēšanas pienākumiem, Mizanin's veicis cīkstēšanos 2006.gada septembrī, kā nelietis , kurš zaudēja. Iekš 2007, viņš tika draftots no SmackDown uz ECW šovu, kur viņš izveidoja partnerattiecības ar John Morrison, kurā viņi abi uzvarēja gan WWE Tag Team titulus un Pasaules Tag Team titulus. Viņš tika draftots uz Raw šovu 2009.gad
ā, un uzvarēja WWE U.S titulus divas reizes. Viņš arī uzvarēja WWE Unified Tag Team titulu ar Big Show un WWE Tag Team titulu ar John Cena. 2010.gada jūlijā, viņš uzvarēja pirmo Money in the Bank matchu iekš WWE Money in the Bank pay-per-view, titulu viņš izmantoja un iecashoja uz WWE titulu, un kļuva par WWE čempionu. 2011.gadā, Miz bija sarindots kā pirmais no Pro Wrestling Illustrated 's ikgadējo 500 PWI sarakstā.

Tituli:

* WWE Championship 1 reizi.
* WWE Tag Team Championship 3 reizes – ar John Morrison (1 reizi), The Big Show (1 reizi) un John Cena (1 reizi).
* WWE United States Championship 2 reizes.
* World Tag Team Championship 2 reizes – ar John Morrison (1 reizi) un The Big Show (1 reizi).
* Mr. Money in the Bank (Raw) 1 reizi.
* Slammy Award for Best WWE.com Exclusive 2008 – ar John Morrison.
* Slammy Award for Tag Team of the Year 2008 – ar John Morrison.


Finišeri:

* Skull-Crushing Finale (Full nelson legsweep facebuster) — 2009-present.
*
Reality Check (Running knee strike to the face followed by a neckbreaker slam).
* Mizard of Oz (Swinging inverted DDT).

Signatures:

* Diving Double Axe Handle.
* Inverted facelock backbreaker followed into a neckbreaker slam.
* Discus punch.
* Swinging corner clothesline.
* Slingshot Powerbomb.
* Reverse DDT.
* Snap DDT - to a kneeling opponent.
* Snap Suplex.

Nicknames:

* ''Mr.Money In the Bank''.
* ''The Awesome One''.
* ''The Chick Magnet''.
* ''The Most Must-See Superstar/WWE Champion in History''.
* ''The Cleveland Screamer''.
* ''The Grand Mizard of Lust.''
* ''The Monk of Mojo''.

Entrance dziesmas:

"Getting Away With Murder" by Papa Roach (Production).
"Reality" by Jim Johnston (September 1 2006–December 28 2009).
"I Came to Play" by Downstait (January 4 2010–present).

Bildes:

Raimiz WWE Reviews. Rzsrhiboguyamxkccr9_thumb

Raimiz WWE Reviews. 8mvyyc3gd53xbigns9p_thumb

Raimiz WWE Reviews. Oceye789s6npcy3gxwe_thumb

Raimiz WWE Reviews. Gept9orcw6zo5ix16e6g_thumb

Raimiz WWE Reviews. Gpwu96d4twduie7vvlmz_thumb


Pēdējo reizi labojis Raimiz Ceturtdiena 01 Septembris 2011, 12:19; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyOtrdiena 30 Augusts 2011, 22:45

Raw 29.08.2011

Triple H & CM Punk & Kevin Nash ringā: Atkal Triple H iznāk, pēc tam CM Punk, un Kevin Nash, teikšu atklāti, neko labu nesagaidīju, jau zināju, ka CM Punk vs Kevin Nash match notiks, sāk arī besīt CM Punk ar saviem Triple H sievas jociņiem. 5/10

Randy Orton vs Dolph Ziggler: Nemaz nedomāju, ka Ortons atnāks uz Raw supershowu, bet nu kā jau vienmēr garlaicīgs babyface, nesaprotu kā mūsdienās šis gimmiks var kādam patikt. Dolph Ziggler atkal parādija savu profesionālo wrestlinga skillu, vienkārši awesome. Vienīgais, kas bija labs bija rko matča beigās, tas bija iespaidīgs. 6/10

John Cena & Smackdown superstars ringā: Īstenībā pa mic runāja diezgan labi, gan cena, gan henrijs, gan christian. Ļoti gribēju redzēt John Cena vs Mark Henry, tas būtu viens no maniem dream matchiem. Un arī Sheamus ir labs kā face. 7/10

CM Punk vs The Miz: Šis bija labākais Raw match, cerēju, ka R-Truth atnāks un noversīs uzmanību Punkam un Miz nopinotu, tas būtu reāli stilīgi. Par Punku varu teikt tikai vienu lietu, ļoti besī, ka ir face, man liekas, ka viņam galīgi nepiestāv un ar nepatīk viņa dziesma & titantrons. Kevin Nash powerbomb nebija nekas iespaidīgs, visi ar tādu augumu uztaisītu Punkam, pat nevaidzētu daudz spēku. Ļoti patika šī matcha triki, it īpaši Miza. 8/10

Sin Cara vs Jack Swagger: Viss skaidrs, protams, ka es šito matchu neskatījos, neskatos nevienu, kurā ir Sin Cara. 2/10

Kofi Kingston & Evan Bourne vs David Otunga & Michael McGillicutty: Šo matchu arī neskatījos, jau zināju iznākumu. 2/10

Brie Bella vs Kelly Kelly: Neskatījos. 5/10

John Cena & Sheamus vs Christian & Mark Henry: Nu tāds normāls, ne slikts, ne labs, protams, ka Cena un Sheamus uzvarēs tādu matchu. 5/10

Triple H & CM Punk backstage: Biju mazliet šokēts, ko Triple H pateica. 6/10

Par Raw: 6/10
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyCeturtdiena 01 Septembris 2011, 12:40

Super Smackdown 30.08.2011

John Cena & Ricardo Rodriguez ringā: Patika šī saruna, un Cena smackdownā daudz labāk izskatās, nekā Rawā. Nemaz nezināju, ka Ricardo tik labi runā angliski. 7/10

John Cena ringā un atnāk Wade Barrett: Saruna arī bija iespaidīga, abi reāli labi runāja pa mic, arī patika. 7/10

Wade Barrett vs John Cena: Šis match man patika, labi triki, labi reverse, un jā beigās kā jau vienmēr face uzvar. 6/10

Sin Cara vs Daniel Bryan: Šo matchu es patinu, lasīju ziņās, ka Sin Cara'm vaidzēja cīnīties ar Alberto Del Rio, bet viņš nebija pieejams, visdrīzāk tāpēc beigās Sin Cara iesita ar kāju Daniel Bryan pa seju, vai arī gaidāms heel turn, bet nu beigas bija labas. 5/10

Matt Striker intervē Tag Team čempionus: Intervija bija diezgan inčīga, skatāma, tik tāda sajūta, ka Evan'am Bourne'm galīgi nav mic skills, un patika arī beigās taunts, ko viņi rādija Matt Striker'am. 7/10

Matt Striker intervē Christian: Šī intervija bija galīgi garām, Christian visdrīzāk saka to pašu, ko citās intervijās, ka uzvarēs utt, ka viņu neatbalsta Edge, Bret Hart, utt. 4/10

Beth Phoenix & Natalya Vs Alicia Fox & Kelly Kelly: Neskatījos. 5/10

Triple H & CM Punk kontrakta apspriešana: Bija laba kontraka signošana, klausījos katru vārdu, un man būtība vienalga, kas uzvarēs viņu matchā, ar Kevinu match būtu daudz labāks. 6/10

Sheamus vs The Great Khali: Šo matchu patinu, bet tomēr bija labs match, it īpaši matča beigas, nemaz nedomāju, ka Sheamus varētu uzvarēt. 5/10

Christian vs Randy Orton [Steel Cage] Šo matcha sākuma patinu, pēc tam sāku patīt, un bija normāls, Christian'am sanāca labs fake no cornera, kā Michael Cole teica, un jā kā vienmēr Ortons uzvar, pēc tam Henrijs iznāca un dauzīja Ortonu, jau bija zināms, šis būs interesants storyline. 5/10


Par Super Smackdown: 6/10
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
little439
Lietotājs
avatar


Postu skaits : 3
Punkti : 0
Reģistrējās : 02.09.11

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyPiektdiena 02 Septembris 2011, 18:47

Forsa diskusija (te eoms klammers)
es nesaprotu kas te jadara paskaidrosi riit pa skype ap 18:00????
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptySestdiena 03 Septembris 2011, 10:11

little439 rakstīja:
Forsa diskusija (te eoms klammers)
es nesaprotu kas te jadara paskaidrosi riit pa skype ap 18:00????

Čau Tom, nemaz nedomāju, ka pievienosies, nu krč kā, lai paskadro, šis ir parasts sporta forums, nosākuma izlasi noteikumus utt. nu meiģinašu tev paskaidrot..

p.s ja nu kādam interesē, tas ir mans klasesbiedrs.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptySestdiena 03 Septembris 2011, 11:02

LAi piesakaas wwe liigai ja viņam interesee wwe 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptySestdiena 03 Septembris 2011, 12:42

Black Star rakstīja:
LAi piesakaas wwe liigai ja viņam interesee wwe Raimiz WWE Reviews. 364988687

Da vinam viskautkas interese, gan futbols, gan hokejs, gan wwe, gan aireshana, nu var teikt tas pats, kas man.. Raimiz WWE Reviews. 364988687 un jaa vins gan jau pieteiksies ligai.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyOtrdiena 06 Septembris 2011, 21:14

Gaidu Pirmdienas Raw Reviewu 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyTrešdiena 07 Septembris 2011, 12:22

Black Star rakstīja:
Gaidu Pirmdienas Raw Reviewu 7

Būs 100%, bet pašlaik dzīvē esmu fakeni aizņemts, tāpēc būs šodien vai rīt..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyTrešdiena 07 Septembris 2011, 14:35

Raw 05.09.2011

CM Punk & Triple H & Kevin Nash ringā: Atkal CM Punk iznāca Rawa sākumā un kautko rubī pa mikrafonu, pēc tam smagi noskan motorhead dziesma un iznāk Triple H, arī kā jau vienmēr vienu un to pašu, pēc tam Kevin Nash. Godīgi sakot esmu priecīgs, ka Kevinu atlaida, apnicis man jau viņš bija, un Triple H vs CM Punk @ Night Of Champions, ideāli, to es arī gribu, un par matča stipulāciju, vēl ideālāk. 7/10

Air Boom vs Jinder Mahal & The Great Khali: Šo matchu es neskatījos, jau bija zināms, kas uzvarēs, un arī besī Air Boom. 2/10

Beth Phoenix vs Eve Torres: Neskatījos. 5/10

CM Punk vs R-Truth: Šo matchu es skatījos, un man arī patika, it īpaši matcha sākums, kad Miz un R-Truth runāja pa mic. Bet šajā matchā sapratu cik slikts wrestleris ir R-Truth, salīdzinot ar Mizu R-Truth'am vispār nav skilla, ne triki, vienkārši graujoši, vienīgais, kas viņā vēl patīk ir mic skills. Bet šī matcha beigas nepatika. Miz kā menedžeris ir ideāls. 6/10

Jerry Lawler & Zack Ryder vs David Otunga & Michael Mcgillicuty: Vot šitas bija kautkas interesants, skatāms. Patīk jaunais Zack Ryder gimmiks. Domāju, ka viņš uztaisīsis stable ar David un Michael, bet tomēr nē, tieši tāpēc visdrīzāk notika šis match. 7/10

Randy Orton vs Heath Slater: Šo matchu arī neskatījos, jau zināju iznākumu, paskatījos tikai rko, tieši tāds rko, ko uztaisīju klasesbiedram. 3/10

Alberto Del Rio Backstage ar heel wrestleriem: Bija interesanti paskatīties, ko Alberto Del Rio meiģina uzrunāt, nu tur Christian, Ziggleri, un citus.. 7/10

John Cena & Alex Riley & John Morrison & Sheamus vs Christian & Dolph Ziggler & Jack Swagger & Wade Barret: Drusciņ paskatījos, bet tad sapratu nav jēgas, un nebūs nekas interesants, bet beigas, gan netinu, ja Swaggers uzvarētu Cenu ar tap-out tas būtu pasaules notikums, bet tāpat tas nekad netiks piepildīts. Un atkal bija prieks redzēt Zigglera un Morrisona WWE trikus.

Par Raw: 6/10
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyCeturtdiena 22 Septembris 2011, 15:07

Mani WWE Reviews atsāksies no šīs nedēļas Smackdowna.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyPiektdiena 23 Septembris 2011, 15:33

Smackdown 23.09.2011

John Laurinaitis & Mark Henry & Christian & Triple H ringā: Biju diezgan pārsteigts, ka šovs tika atvērts tādā veidā, ar smackdown rosteri apkārt, un mic turot John Laurinaitis. Diezgan interesanti bija paklausīties/paskatīties ko runā. Tad iznāk gorilla, precīzāk Mark Henry, norunā pa mic kautko, un godīgi sakot, būtu diezgan stilīgi ja world heavyweight titulu neviens neatņemtu 15 gadus. Triple H dziesma noskan, iznāk ar savu dārgo uzvalku, bet nu Christian atkal par one more match, un piekrītu, viņš to ir nopelnījis, ceru, ka kautkad būs 3 reizes world heavyweight čempions. Triple H vien pareizi izdarīja un uztaisīja normālu main eventu. 8/10

Sheamus vs Heath Slater: Protams, ka Sheamus uzvarētu šādā matčā, tieši tāpēc šo matču patinu. Heath Slater galīgi garām, viena jēla gaļa, ne wrestleris. 5/10

Backstage Christian & The Great Khali: Bija interesanti klausīties, ko Christian teica, un pēc tam The Great Khali, vienkārši rox, ierēcu. 7/10

Wade Barrett vs Justin Gabriel: Šis matčs man patika, bet tomēr patika. Domāju, ka Gabriels uzvarēs, bija interesanti paskatīties bijušo Corre memberi pret bijušo Corre memberi.

Matt Striker intervē Randy Orton: Ienīstu intervijas ar Ortonu. 2/10

Backstage Christian & Ezekiel Jackson: Šis arī bija diezgan interesants backstage moments ar Ezekiel Jackson.. 7/10

Beth Phoenix & Natalya vs AJ & Kaitlyn: Neskatījos. 5/10

Cody Rhodes vs Randy Orton: Neskatījos, bet beigas bija diezgan interesantas. 6/10

Backstage Christian & Sheamus: Šis bija kautkas rēcīgs. No backstage momentiem bija otrais labākais. Par to kartupeli, arī labs. 7/10

The Great Khali vs Jinder Mahal: Neskatījos, tāpat nepatiktu. 5/10

Sin Cara vs Daniel Bryan: Diezgan interesanti. Patika arī, kad nr. 2 Sin Cara iznāca ārā, storyline ir iespaidīgs. Kā arī drusciņ sāk patikt īstais Sin Cara. 6/10

Air Boom vs The Usos: Nepatika Air Boom, bet The Usos vēl ir labi. Šo matču patinu, var teikt neskatījos, un jā Evan Bourne nopino, visdrīzāk tāpēc Air Boom ir vēl kautcik skatāms, bet nu no Awesome Truth drīz dabūs iekšās. 6/10

Backstage Christian & Zack Ryder: Vot šis backstage moments vienkārši za best. It īpaši, jo bija Zack Ryder. 8/10

Christian vs Mark Henry [Lumberjack match]: Šis match man patika, bija rēcīgi redzēt, kā Henrijs spārda Christian, it īpaši, kad noskan ringa zvans un pirmais triks. Patikās, tas, ka atnāca Sheamus un iemeta Christian ringā. Henrijs dominē. 6/10

Par Smackdown: 7/10
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 27
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. EmptyOtrdiena 27 Septembris 2011, 14:29

Pašlaik uz kādu laiciņu aiztaisīšu savu WWE Review'us, jo tāpat WWE tagad nav nekas interesants, kas mani iespaidotu, utt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Sponsored content





Raimiz WWE Reviews. Empty
PostTēma: Re: Raimiz WWE Reviews.   Raimiz WWE Reviews. Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Raimiz WWE Reviews.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Enigma's Reviews
» Raimiz pieprasa rāmīti.
» Raimiz vēlās Signature.
» Raimiz Dziesmu Midzenis.
» Raimiz SFOI Logo/Signature.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: WWE Review-
Pāriet uz: