Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Fetisovs: Šuplers ir tas cilvēks, kurš CSKA ir vajadzīgs

Go down 
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Fetisovs: Šuplers ir tas cilvēks, kurš CSKA ir vajadzīgs Empty
PostTēma: Fetisovs: Šuplers ir tas cilvēks, kurš CSKA ir vajadzīgs   Fetisovs: Šuplers ir tas cilvēks, kurš CSKA ir vajadzīgs EmptyTrešdiena 17 Augusts 2011, 11:12

Fetisovs: Šuplers ir tas cilvēks, kurš CSKA ir vajadzīgs Big_wide_3329ff316d999980e9a58918c837e879_353632

KHL kluba Maskavas CSKA prezidents Vjačeslavs Fetisovs sacījis, ka kluba galvenais treneris Juliuss Šuplers ir profesionālis un viņa iepriekš sacītais arī tiek izpildīts, raksta «Sport-express».

«Pirmie iespaidi par Šupleru ir ļoti pozitīvi. Viņš ir cilvēks profesionālis un es redzu, ka tas, par ko viņš runājis iepriekš mūsu tikšanās reizēs, sistemātiski tiek izpildīts arī dzīvē.»

«Tagad man ir radies iespaids, ka Šuplers ir tas cilvēks, kurš ir tieši vajadzīgs mūsu komandai. Katram trenerim ir savs skatījums uz vienu vai otru lietu. Juliuss ienesa zināmas korekcijas, taču visu vasaras gatavošanās programmu viņš sastādīja kopā ar Sergeju Ņemčinovu. Pagaidām viss norit tā, kā mēs to plānojām. Līdz šim nekādu konfliktsituāciju mums nav bijis,» uzsvēra Fetisovs.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
 
Fetisovs: Šuplers ir tas cilvēks, kurš CSKA ir vajadzīgs
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Šuplers atklātā intervijā par atlaišanu no CSKA
» Miķelis Rēdlihs: man ir 28 gadi, kam es NHL esmu vajadzīgs?
» Šuplers: "Jašins ir piemērs jaunajiem"
» Šuplers atzīts par gada treneri Slovākijā
» Kurš būs EURO 2012 lielākais atklājums?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: