Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu

Go down 
AutorsZiņojums
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu Empty
PostTēma: Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu   Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu EmptyPiektdiena 05 Augusts 2011, 08:54

Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu 2011-08-04_41fp110407a277

"Ja es toreiz zinātu to, ko zinu tagad, nebūtu beidzis karjeru," gandrīz pirms 20 gadiem par HIV vīrusu paziņojušais viens no visu laiku izcilākajiem basketbolistiem Ērvins Maģiskais Džonsons atzinis - ir žēl, ka karjeru Nacionālajā Basketbola Asociācijā (NBA) slimības dēļ nācās pārtraukt tik agri.

"Pirmkārt, bija grūti pieņemt lēmumu paziņot par to publiski," 1991. gada 7. novembra notikumus atcerējās Džonsons, kuram HIV vīrusu atklāja pirmssezonas medicīniskajās pārbaudēs. Neskatoties uz karjeras beigšanu Džonsonu līdzjutēji iebalsoja 1992. gada Zvaigžņu spēlē, kurā universālais spēlētājs aizveda Rietumus līdz uzvarai, pats kļūstot par mača MVP jeb vērtīgāko spēlētāju. "Tomēr ar sievu nolēmām, ka tas jādara. Viņi [ārsti] teica, ka 82 spēļu sezona var ietekmēt manu imūnsistēmu, bet to es nevēlējos," lēmumu pielikt punktu karjerai skaidroja Džonsons.

Tomēr Maģiskais mēģināja atgriezties. "Pirmajā reizē [pirms 1992./93. gada sezonas] spēlētāji bija ļoti nobijušies, jo domāja, ka var paši dabūt vīrusu, vienkārši spēlējot pret mani." Tomēr nedaudz rūgtums palicis, jo Maģiskais tikko ar ASV komandu jeb "Dream Team" bija triumfējis Barselonas olimpiskajās spēlēs. "Tie paši puiši, ar kuriem diendienā divus mēnešus trenējāmies un bijām fiziskā kontaktā, tie paši, ar kuriem cīnījāmies olimpiskajās spēlēs, sacīja - nē, labāk neatgriezies, es baidos, ka pats varu iegūt šo slimību, ja tu atgriezīsies."

"Zinu, kāpēc viņi tā teica - viņi vienkārši nevēlējās, lai "Lakers" atkal būtu spēcīga komanda," ar smaidu uz lūpām pārdomās dalījās Džonsons. "Nolēmu tomēr neatgriezties, jo nevēlējos nodarīt pāri šai spēlei." Četrus gadus pēc karjeras pārtraukšanas Maģiskais tomēr atgriezās, 1995./96. gada sezonā nospēlējot 32 mačus "Lakers" formā kā spēka uzbrucējs un vidēji gūstot 14,6 punktus, atdodot 6,9 rezultatīvas piespēles un izcīnot 5,7 atlēkušās bumbas. Pēc tam, kad "Lakers" pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā atzina Hjūstonas "Rockets" pārākumu, Džonsons paziņoja, ka aiziet, minot, ka šoreiz to var darīt pēc paša vēlēšanās, nevis piespiedu kārtā.

"Ja es tad būtu zinājis to, ko zinu tagad, nebūtu beidzis karjeru," norādīja Džonsons. "Man ir jāsamierinās ar to, kas noticis."

206 centimetrus garais basketbolists tika draftēts 1979. gadā ar pirmo kārtas numuru, karjeras laikā spēlējis gan saspēles vadītāja, gan spēka uzbrucēja pozīcijās. "Lakers" formā NCAA čempions Džonsons kļuvis par pieckārtēju NBA čempionu, trīskārtēju līgas MVP, 12-kārtēju Zvaigžņu spēļu dalībnieku, trīskārtēju finālu MVP, divkārtēju Zvaigžņu spēļu MVP, deviņas reizes iekļauts NBA simboliskajā pieciniekā, kļuvis par Gada jaunpienācēju.

"Ja jautājat man, vai es raudāju, kad bija jābeidz karjera... Raudāju, kad redzēju, kā to pārdzīvo mana sieva. Raudāju tad,kad devos uz pirmo "Lakers" spēli, kurā viņi spēlēja bez manis," sacīja izcilā un harizmātiskā personība ar žilbinošo un vienmēr pozitīvu izstarojošo smaidu.


Manuprāt Maģiskais bija otrs labākais spēlētājs aiz Džordana un jā žēl par slimību dēļ bija jābeidz karjera... Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu 2837247228
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
 
Maģiskais Džonsons nožēlo pāragro karjeras beigšanu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Lī Svets paziņo par karjeras beigšanu
» Pazīstamais hokejists Modano paziņo par karjeras beigšanu
» Selanne vel nav izlēmis par NHL karjeras turpināšanu

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: