Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Edzhuks
Lietotājs
Edzhuks


Gadi : 25
Postu skaits : 1978
Punkti : 0
Reģistrējās : 27.11.10

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyTrešdiena 11 Aprīlis 2012, 11:07

Savainojumos iedzīvojušies Nacionālās hokeja līgas kluba Vašingtonas "Capitals" pirmie divi vārtsargi – Tomāšs Vokouns un Mihaels Noivirts –, tāpēc Stenlija kausa pirmajā spēlē vārtos, visticamāk, stāsies trešais numurs – Breidens Holtbijs.


Savainojumos iedzīvojušies Nacionālās hokeja līgas kluba Vašingtonas "Capitals" pirmie divi vārtsargi – Tomāšs Vokouns un Mihaels Noivirts –, tāpēc Stenlija kausa pirmajā spēlē vārtos, visticamāk, stāsies trešais numurs – Breidens Holtbijs.

Vokouns slidoja pirms komandas treniņa. "Par iznākumu esmu tikpat vīlies kā jebkurš cits – mēģināju, taču nespēju to paveikt. Tas ir cirksnis, un vārtsargiem tas ir ļoti būtisks," vīlies nepatīkamās ziņas konstatēja čehs.

Savukārt par viņa tautieša Noivirta spēlēšanu ir cerības. Pagājušajā nedēļā vārtsargs savainoja kreiso kāju, un šodien pirmo reizi atgriezās treniņos. Taču nodarbību viņš nepabeidza. Jautāts, vai viņš varēs spēlēt pret "Bruins", Noivirts atbildēja: "Man nav atbildes."

22 gadus vecais kanādietis Holtbijs NHL aizvadījis tikai 21 spēli. Pamatlaikā gan viņš zaudējis tikai četras reizes. Atvairīti 92,9% sāncenšu metienu, vidēji spēlē ielaisti 2,49 vārti. Stenlija kausa pieredzes vārtsargam nav.

"Capitals" sēriju pret pašreizējo Stenlija kausa īpašnieci Bostonas "Bruins" sāks 13. aprīlī. Regulārajā sezonā ASV galvaspilsētas klubs finišēja 7. vietā Austrumu konferencē.


Mhm..īstenībāa esmu priecīgs, jo šajā sērijā esmu pa Bruins!..
Atpakaļ uz augšu Go down
The Chosen One
Administrātors
The Chosen One


Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyTrešdiena 11 Aprīlis 2012, 13:23

Edzhuks rakstīja:


Mhm..īstenībāa esmu priecīgs, jo šajā sērijā esmu pa Bruins!..

Holtbijs diezgan labi stāv 1 Pēdējās spēlēs, kurās viņš stāvēja visās riktīgi maz ielaistas ripas. Atvairītais procents diezgan labs + tikai 4 spēlēs no 21 zaudējis pamatlaikā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Edzhuks
Lietotājs
Edzhuks


Gadi : 25
Postu skaits : 1978
Punkti : 0
Reģistrējās : 27.11.10

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyTrešdiena 11 Aprīlis 2012, 15:03

Nja..bet pieredzes naw..
Un Bruins ir 3 labi vārtsargi..: Thomas, Turco un Rasks..Holtbijs man liekas naw labāks ne pa vienu no viņiem, bet nu Wiskas var notikt 7
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyTrešdiena 11 Aprīlis 2012, 15:29

Edzhuks rakstīja:
Nja..bet pieredzes naw..
Un Bruins ir 3 labi vārtsargi..: Thomas, Turco un Rasks..Holtbijs man liekas naw labāks ne pa vienu no viņiem, bet nu Wiskas var notikt "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē 364988687
"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē 3616433288 Tici man, nav viņš vairs labs "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē 3616433288
man tieši liekas viens no TOP10 sliktākajiem GK šobrīd kas spēlē NHL! "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē 3616433288
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Edzhuks
Lietotājs
Edzhuks


Gadi : 25
Postu skaits : 1978
Punkti : 0
Reģistrējās : 27.11.10

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyTrešdiena 11 Aprīlis 2012, 15:33

Man viņš liekas labs! "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē 120511517
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyTrešdiena 11 Aprīlis 2012, 15:43

Nē nu ja 5spēles vidēji ielaisti 3.68vārti un atvairīti tikai 85% un tas tev skaitās labi, ok nestrīdēšos ar tevi! "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē 4053738750
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Ice Cold
Lietotājs
Ice Cold


Gadi : 28
Postu skaits : 677
Punkti : 0
Reģistrējās : 21.01.11
Dzīvesvieta : Līvāni

"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē EmptyCeturtdiena 12 Aprīlis 2012, 16:29

Turco vilciens jau ir aizgājis. Pareiz JC saka,ka viens no sliktākajiem.

Nenoliec Holtby pirms neesi piedzīvojis pirmo startu viņam iekš PO. 11
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/
Sponsored content





"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty
PostTēma: Re: "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē   "Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
"Capitals" "play-off" priekšvakarā pamatīgas problēmas vārtsargu frontē
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Rangers vs Capitals
» Holts atzīts par KHL nedēļas labāko vārtsargu
» Dinamo play-off tiksies ar Ņižņijnovgorodas Torpedo
» NHL klubs Minesotas "Wild" nolīgst 51 gadu vecu vārtsargu
» "Capitals" atlaiž Budro, viņa vietā ieceļ Hanteru

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: