Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
The Chosen One
Administrātors
The Chosen One


Postu skaits : 733
Punkti : 0
Reģistrējās : 25.07.11

Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš Empty
PostTēma: Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš   Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš EmptyPiektdiena 23 Decembris 2011, 17:26

Kimi Raikonens, kurš nākamajā sezonā atgriežas F1 un pārstāvēs “Lotus” komandu, ir pārliecināts, ka viņš būs vismaz tik pat ātrs, kā laikā, kad viņš pameta Formula 1 čempionātu.

“Esmu motivētāks nekā jebkad un es nedomāju, ka esmu zaudējis savu ātrumu,” paziņoja Raikonens, kurš ar “Lotus” ir noslēdzis divu gadu līgumu. “Pats grūtākais būs pielāgoties un izprast riepas, taču es neesmu īpaši noraizējies. Lai arī tehniskie noteikumi nav nopietni mainījušies, izmaiņas ir skārušas elementus, kas ietekmē visas šasijas uzbūvi un līdz ar to jaunās mašīnas būs krietni atšķirīgas no šī gada. Tas atkal izjauks pastāvošo spēku samēru un situāciju padarīs interesantāku.”

Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš H1vae4b34i9rdlu998mq
“Manas vizītes Enstonas bāzē bija lieliskas,” turpināja Raikonens, kura komandas biedrs būs francūzis Romēns Grožāns. “Pirmo reizi es biju uz komandas Ziemassvētku pasākumu un tad es sapratu, cik liels atbalsts man ir komandā. Otrā reize bija pagājušā nedēļā un tad es sapratu, ka šī komanda kļuva par pasaules čempioniem ne jau sagadīšanās dēļ. Es redzēju ieguldījumus, kas nesen veikti uzlabošanā: jauna simulatora nodaļa, 60% izmēra aerodinamiskais tunelis, CFD sistēmas uzlabojumi… Tas viss man dod pārliecību pirms gaidāmās sezonas.”

“Es esmu pārsteigts par to, kā visi reaģē uz manu atgriešanos – acīmredzot visi pēc manis ir noilgojušies,” paziņoja soms, kurs bija sajūsmā par to kā Sebastians Fetels viņu parodēja ‘Autosport Awards’ balvas saņemšanas laikā. “Kas attiecas uz manu atgriešanos Formulā 1, tad tas ir kā pārnākt mājās, jo pirms rallija es šeit pavadīju deviņas sezonas, aizvadīju 157 sacīkstes un guvu 18 uzvaras. Rallijā un NASCAR, kur izmēģināju spēkus, man bija jāmācās daudz lietas, tomēr Formulu 1 es labi pazīstu. Es nevaru vien sagaidīt, kad atkal sēdīšos pie mašīnas stūres.”

Šobrīd tiek plānots, ka Kimi Raikonens pirmo reizi trasē varētu doties jau janvārī, kad izmēģinātu 3 gadus vecu “Renault” formulu, jo testu aizliegums neļauj ārpus testu dienām izmēģināt jaunās mašīnas. Tostarp lielāko daļu sagatavošanās Kimi aizvadīs jaunajā Enstonas simulatorā.

AVOTS: F1.lv
Atpakaļ uz augšu Go down
Krish
Administrātors
Krish


Gadi : 26
Postu skaits : 1387
Punkti : 0
Reģistrējās : 29.06.11
Dzīvesvieta : nezinu

Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš Empty
PostTēma: Re: Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš   Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš EmptyPiektdiena 23 Decembris 2011, 17:27

cerams, ka tā arī būs. 1
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 28
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš Empty
PostTēma: Re: Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš   Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš EmptyPiektdiena 23 Decembris 2011, 17:37

Krish rakstīja:
cerams, ka tā arī būs. Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš 650269930
+++ Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš 351549032
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Sponsored content





Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš Empty
PostTēma: Re: Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš   Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kimi Raikonens: es būšu tik pat ātrs, kā iepriekš
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Kimi Raikonens atgriežas ar 'Lotus Renault'
» «Williams» vadītājs: Raikonens ļoti vēlas atgriezties F-1
» Kimi Raikkonen
» Kimi Raikkonen on Top Gear
» Heresas rīta F1 treniņos ātrākais Raikonens

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Ziņas-
Pāriet uz: