Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā Empty
PostTēma: Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā   Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā EmptyPirmdiena 28 Novembris 2011, 14:01

Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā Big_wide_07339d68eb956eeacb9403eb97edf817_369798

Aizvadītajā naktī NHL spēlē uzvaru izcīnīja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas «Senators» komanda.

«Senators» hokejisti viesos ar 4:3 pārspēja Karolīnas «Hurricanes», bet latviešu uzbrucējs trešā perioda 13. minūtē asistēja Zakam Smitam, kurš tobrīd panāca 4:2 viesu labā. Kopumā šajā mačā Daugaviņš laukumā pavadītajās nepilnās 17 minūtēs izdarīja vienu metienu, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon aizvadītajās 14 spēlēs Daugaviņš ir guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētāju labā vārtus guva jau minētais Smits un Davids Rundblads, bet divreiz precīzi meta Džeisons Speca. «Hurricanes» rindās ar precīziem metieniem atzīmējās Patriks Dvaijers, Aleksejs Poņikarovskis un Ēriks Stāls.

«Senators» komanda ar 24 punktiem 23 spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Reģistrējās : 23.10.11

PostTēma: Re: Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā   Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā EmptyPirmdiena 28 Novembris 2011, 15:15

Beidzot assists.. 7 Bet piespēle baigi labā, protams ne tik laba, kā pats vārtu guvums.. 7

Prieks par Daugaviņu!
Viņš ar katru spēli pierāda, ka viņa vieta ir NHL.
Janis9
Lietotājs
avatar

Postu skaits : 2890
Punkti : 0
Reģistrējās : 18.07.11

PostTēma: Re: Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā   Daugaviņš asistē uzvaras vārtu guvumā EmptyOtrdiena 29 Novembris 2011, 16:07