Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Talsi

Arī Somijas hokeja čempionāta spēles beigās izceļas masveida kautiņš Empty
PostTēma: Arī Somijas hokeja čempionāta spēles beigās izceļas masveida kautiņš   Arī Somijas hokeja čempionāta spēles beigās izceļas masveida kautiņš EmptySvētdena 27 Novembris 2011, 10:50

Arī Somijas hokeja čempionāta spēles beigās izceļas masveida kautiņš File41936534_fc91e40b

Masveida kautiņš sestdien izcēlās Somijas hokeja čempionāta spēlē, kurā pēdējās minūtēs vairākas reizes izplūcās "Pelicans" un HIFK hokejisti.

Tiesneši līdz mača beigām noraidīja pa septiņiem spēlētājiem katrā komandā, kā arī HIFK galveno treneri Petri Matikainenu un "Pelicans" galveno treneri Kaju Suikanenu.

Kopā komandas nopelnīja 465 soda minūtes, no kurām 439 minūtes sapelnīja pēdējās spēles minūtēs. Vairāki ārzemju masu mediji norāda, ka tas ir Somijas čempionāta rekords soda minūšu ziņā, savukārt citi avoti norāda, ka tas ir soda minūšu rekords pēdējos 30 gados.
Atgādinām, ka sestdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar kautiņu izcēlās atkal Čehovas "Vitjazj", kas nespēja samierināties ar zaudējumu un sakāvās ar Čeļabinskas "Traktor". KHL saistībā ar šo incidnetu lēmumu sola pieņemt svētdien.

Reģistrējās : 23.10.11

PostTēma: Re: Arī Somijas hokeja čempionāta spēles beigās izceļas masveida kautiņš   Arī Somijas hokeja čempionāta spēles beigās izceļas masveida kautiņš EmptySvētdena 27 Novembris 2011, 10:54

Black Star rakstīja:

Es jau to domāju tā, ka abas komandas uzreiz cimdus nost un sāk kauties. Vitjaz jau neviens hokeja klubs kautiņā uzvarēt nevarētu. 7