Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Sveicināts Sportnight forumā.
Ielogojies vai reģistrējies, lai aplūkotu foruma saturu.
Forumā varēsiet diskutēt par visiem sporta veidiem un arī vienkārši čillot!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  

 

 SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.

Go down 
+2
Kuklikz
Raimiz
6 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 17:48

Diemžēl nāku ar smagu vēsti. SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. 1036251537
Tātad, pēc ilgām pārdomam es secināju, ka nebūšu vairs Smackdown GM. Jo man nepietiek laiks visus šovus uploadēt, simulēt un čakarēties, tā jau biežvien iekavēju un uploadēju citā dienā. Atzīšos, būt GM ir ļoti grūti un mokoši, it īpaši, ja nav interesanti. Dažreiz man tieši patīk uploadēt smackdownus, bet dažreiz nav garīgā.
Tāpēc manu vietu var aizņemt kāds cits, un ļoti ceru, ka kāds to arī izdarīs.
Viss, kas jaunajam GM būtu ir jāzin tas ir, ka rosteris, championi visi paliek, var teikt viss paliek, visi spēles faili u.c tiks nosūtīti.
Zinu, ka daudzi tagad ienīdīs, jautās kāpēc utt., bet reāli es saku, man nesanāk izdarīt laikā, kā arī tagad nāk rudens/ziema un tad būšu vēl neaktīvāks. Protams, kādreiz es vēl būšu Smackdown GM, tāpat Raw GM, un, kas zin varbūt arī NXT, ECW GM, bet ne tagad.
Vienkārši Smackdown ar 6/7/8 matčiem katrā, tas ir vienkārši stulbi, bet mazāk arī nevaig, man aiziet stundām kamēr simulēju, uploadēju, kādreiz Smackdown GM sākumā man tas patika, bija aizraujoši, bet tagad viss drūmi. Tāpēc nāksies visu atmest ar roku, kā arī no vienas puses tas ir labi, jo piemēram Raw tagad ir uz svr2011, a es tagad pisīšos uz vecā impacta... Iespējams es vēl varu būt ECW GM, jo to tiešām es gribu, bet tad nebūs tik garš kā Smackdown, un viņa piedalīsies visi līgas wrestleri, un daži wrestleri no rostera.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Kuklikz
Lietotājs
Kuklikz


Gadi : 27
Postu skaits : 1096
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Kuldīga

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 17:51

Ban 1
just sayin
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 17:52

Kuklikz rakstīja:
Ban 1
just sayin

emm. WHAT ?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Kuklikz
Lietotājs
Kuklikz


Gadi : 27
Postu skaits : 1096
Punkti : 0
Reģistrējās : 19.12.10
Dzīvesvieta : Kuldīga

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 17:53

nekas 2
gribu redzēt ko Black teiks ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Enigma
Administrātors
Enigma


Gadi : 28
Postu skaits : 667
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 18:05

Tāpat tagad UHL līga sākās un drīzāk tur vajag dabūt vel cilvēkus. 7
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 18:06

Īstenība es atbildi gaidu tikai no tā, kas pieteiksies par gm un/vai Black Star, tāpēc, ka jums visiem ir pohuj kā mēs veidojam to šovu, kur, un tā tālāk, galvenais, lai mēs ar Black Star ātrak uztaisam un jūs varat redzēt, tā apmēram līga notiek.

+ Man drīz PC ņems nost par sliktām sekmēm, tāpēc jāatvadās no gm darba.
+ Tagad lielāko daļu aizņemšu ar titantroniem un spēlēm, ja neatņems.


edit: Vot, UHL es tieši ātrāk gribu un protams, ka interesantāk nekā WWE.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 18:34

Es jau varētu uz svr taisiit vienu šovu, ar visiem wrestleriem un čempioniem, bet tad ja es vaŗe'tu uplaudot kurā dienā sanāk, nevis noteiktā, jo uz svr tie mači ir pailgi un kamer visu izsimulē sataisa wujjjjj..... Bet nu tāpat man neinteresanti pašam būtu, ka viens šovs ir....

Varētu pagaidīt līdz ziemas brīvlaikam, kad varētu tu toč sākt atkal būt GM...

Blje, hvz ko darīt tgd 7
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 18:38

Nu mēs varam visu turpināt, un es būšu ECW Gm, bet tad būtu īsāks, bet turpretī arī interesantāks tur arēna, matči, rosteris utt.
Man ir ideja, kad mēs nākamās reizes būsim GM, mums vaig izdarīt vienu lietu - ķipa tādu tākā kontaktu, ka nevar šovu vienkārši beigt vienā mirklī, bet noteiktā datumā un pēc tam izdomāt vai turpinās vai nē, lai nesanāktu šādi kā man..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 18:42

Bet kurš saka, ka tev SmackDowna obligāti vajag daudz mačus taisīt? 7
Taisi tos pašus 4pietiks 7
Un par kādiem 3mačiem vienk apraksti kā match notika utt.
Bet nu jā, kā jau teici prieka lielā nav, ka te aktīvi seko līdz pāris cilvēki ;[
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPirmdiena 21 Novembris 2011, 18:51

Black Star rakstīja:
Bet kurš saka, ka tev SmackDowna obligāti vajag daudz mačus taisīt? 7
Taisi tos pašus 4pietiks 7
Un par kādiem 3mačiem vienk apraksti kā match notika utt.
Bet nu jā, kā jau teici prieka lielā nav, ka te aktīvi seko līdz pāris cilvēki ;[

Nu jā, bet es gribu, lai ir labāk, interesantāk un, lai manu darbu novērtē, tāpēc tā arī sanāk.
Ja jūs gribat es varu būt ECW Gm vai NXT Gm, bet ja negribat vai vienalga, tad nebūšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 21:29

Tagad te reāli ir baigā huijņa sanākusi. Būsim reāli kpc šeit nav aktivitāte? Tpc ka šovi regulāri kavējas viss notiek ar kavēšanos utt. Ja grib lielu aktivitāti vajag visu darīt laikā. Vēl varu ieteikt taisīt intervijas gandrīz katru dienu ar kādu wrestleri utt. Raimiz neuztver personīgi jo necenšos tev uzdirst vnk tas ir mans vērtējums....
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 21:38

Talants rakstīja:
Tagad te reāli ir baigā huijņa sanākusi. Būsim reāli kpc šeit nav aktivitāte? Tpc ka šovi regulāri kavējas viss notiek ar kavēšanos utt. Ja grib lielu aktivitāti vajag visu darīt laikā. Vēl varu ieteikt taisīt intervijas gandrīz katru dienu ar kādu wrestleri utt. Raimiz neuztver personīgi jo necenšos tev uzdirst vnk tas ir mans vērtējums....

1. 2šovi tikai ir aizkavējušies bijuši pa visu laiku un pirmstam arī bija aktivitāte maza!
2. Sorry, mēs nesēdēsim visu dienu lai veidotu intervijas un tad simulētu šovus, veidotu viģikus utt, pats pamēģini vienu šovu uztaisīt, redzēsi cik tas grūti ir 2
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyOtrdiena 22 Novembris 2011, 23:01

Black Star rakstīja:
Talants rakstīja:
Tagad te reāli ir baigā huijņa sanākusi. Būsim reāli kpc šeit nav aktivitāte? Tpc ka šovi regulāri kavējas viss notiek ar kavēšanos utt. Ja grib lielu aktivitāti vajag visu darīt laikā. Vēl varu ieteikt taisīt intervijas gandrīz katru dienu ar kādu wrestleri utt. Raimiz neuztver personīgi jo necenšos tev uzdirst vnk tas ir mans vērtējums....

1. 2šovi tikai ir aizkavējušies bijuši pa visu laiku un pirmstam arī bija aktivitāte maza!
2. Sorry, mēs nesēdēsim visu dienu lai veidotu intervijas un tad simulētu šovus, veidotu viģikus utt, pats pamēģini vienu šovu uztaisīt, redzēsi cik tas grūti ir 2

Es tev ticu ka tas ir grūti utt. Tieši tpc neko tādu neuzņemos. Zinu ka nav man tāda lieka laika un viss. Vienīgais ko esmu rīkojis ir nhl09 turnīru 1
Atpakaļ uz augšu Go down
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyTrešdiena 23 Novembris 2011, 14:01

Lai uztaisītu normālu iknedēļas šovu vajag 3 stundas, gribi tici, gribi netici, un uploadēšana vēl 10 stundas, kā arī dzīvē ir lietas, ko darīt, nevis tikai sēdēt pie PC.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyTrešdiena 23 Novembris 2011, 18:30

Raimiz rakstīja:
Lai uztaisītu normālu iknedēļas šovu vajag 3 stundas, gribi tici, gribi netici, un uploadēšana vēl 10 stundas, kā arī dzīvē ir lietas, ko darīt, nevis tikai sēdēt pie PC.

Ticu ka 3 stundas jātaisa bet vai tad pa nedēļu nav 3h laika? 10h uploadēšna?? :O Varēja jau uploadēt moška youtubē ?? Tur nav ātrāk?
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyTrešdiena 23 Novembris 2011, 19:00

Talants rakstīja:
Raimiz rakstīja:
Lai uztaisītu normālu iknedēļas šovu vajag 3 stundas, gribi tici, gribi netici, un uploadēšana vēl 10 stundas, kā arī dzīvē ir lietas, ko darīt, nevis tikai sēdēt pie PC.

Ticu ka 3 stundas jātaisa bet vai tad pa nedēļu nav 3h laika? 10h uploadēšna?? :O Varēja jau uploadēt moška youtubē ?? Tur nav ātrāk?
Moška mēs dziesmas iegūstam nelegāli un tāpēc liela iespējamība ir ka viģikus izdzēsīs?
Tici man mēs jau līgu vadījām gadu atpakaļ un tad uplaudojām youtubē un daudzus viģikus dzēsa ārā!

+tās 10stundas nav jau tikai domātās kāmēr internetā saglabāsies, kompī pats viģiks jau 1,5 vai 2h saglabājas
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Raimiz
Hall Of Fame
Raimiz


Gadi : 26
Postu skaits : 1259
Punkti : 0
Reģistrējās : 05.12.10
Dzīvesvieta : Rīga, Jūrmala.

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyTrešdiena 23 Novembris 2011, 19:11

YouTubā arī bija kautkāds minūšu ilgums un failu lielums, tāpat wmg licenze.

Nu man nav nemaz tik grūti uztaisīt to smackdownu, bet tas ir fakeni apnicīgi un laika izmešanu, piemēram es tagad gribētu redzēt, ja kāds cits uztaisītu līgu nevis es vai black star, un tad redzētu cik noturētos, šī man nav pirmā reize, kad esmu gm, vienkārši tagad ir savādāki laiki un problēmas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.draugiem.lv/raimiz
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyCeturtdiena 24 Novembris 2011, 17:36

Kr4 skaidrs ka šeit nekas vairs nenotiks un nav jēga te lkm vairāk nākt iekšā...
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyCeturtdiena 24 Novembris 2011, 17:46

Kurš teica ka mēs beidzam pavisam?
Kaut kad drīz atsāksim, prosta vajag tautu, mums nav prieks ziedot vairākas stundas nedēļā dēļ dažiem lietotājiem(Rawa var teikt 3jiem SD kādiem 4-5)
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
FeedBack
Lietotājs
avatar


Gadi : 24
Postu skaits : 1793
Punkti : 0
Reģistrējās : 23.10.11

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyCeturtdiena 24 Novembris 2011, 17:50

Ja es kko vispār no tām lietām sajēgtu, es censtos palīdzēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyCeturtdiena 24 Novembris 2011, 21:45

Black Star rakstīja:
Kurš teica ka mēs beidzam pavisam?
Kaut kad drīz atsāksim, prosta vajag tautu, mums nav prieks ziedot vairākas stundas nedēļā dēļ dažiem lietotājiem(Rawa var teikt 3jiem SD kādiem 4-5)

Nu tad taisāt vienu šovu pa diviem un nebūs tādu problēmu.
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyCeturtdiena 24 Novembris 2011, 21:47

Aij blja tev laikam nesaprast ko mees vislaik te sakam
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPiektdiena 25 Novembris 2011, 21:48

Black Star rakstīja:
Aij blja tev laikam nesaprast ko mees vislaik te sakam

Nu tad BĻA paskaidro tieši nevis caur ziediem...
Atpakaļ uz augšu Go down
T-Mac
Hall Of Fame
T-Mac


Gadi : 27
Postu skaits : 5030
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.11.10
Dzīvesvieta : Pļaviņas

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptyPiektdiena 25 Novembris 2011, 21:50

Palasi cītīgāk mana un Raimja postus, cītīgāk!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://sportnight.latvianforum.net/forum
Talants
Lietotājs
Talants


Postu skaits : 69
Punkti : 0
Reģistrējās : 26.06.11
Dzīvesvieta : Valmiera

SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. EmptySestdiena 26 Novembris 2011, 15:33

Black Star rakstīja:
Palasi cītīgāk mana un Raimja postus, cītīgāk!

Cik sapratu tad Raimiz gribētu ecw. Nu tad lai viņš taisa ecw šovu. pohuj.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty
PostTēma: Re: SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.   SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM. Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
SVARĪGI! - Nebūšu vairs GM.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kulda: AHL vairs nevēlos spēlēt
» Luseniuss vairs nespēlēs «Dinamo»
» Podziņš vairs nespēlēs Rīgas "Dinamo" komandā

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Arhīvu atkritne :: Arhīvu atkritne-
Pāriet uz: